کامپوزیت اراک : محصول جدید شرکت فلات گریتینگ مناسب کارفرمایان تولید شد

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۲۴, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

کامپوزیت اراک از انواع کامپوزیت‌های تولیدی می‌باشد که کاربرد خود را در صنایع مختلف حفظ کرده است. با استفاده از انواع کامپوزیت که کاربری مطلوبی دارند می‌توان دوام و استحکام را به اندازه کافی در محل نصب به وجود آورده و از مزایای مناسب آن نیز بهره مند گردید.
کامپوزیت اراک انواع مختلفی از قطعات کامپوزیتی را در بر می‌گیرد که پروفیل و نبشی های  کامپوزیتی نیز در زمره این قطعات می‌باشد. محصولات کامپوزیتی و پروفیل‌های کامپوزیتی کاربری مناسبی در صنایع مختلف داشته و گریتینگ کامپوزیت از انواع پر مصرف آن می‌باشد. قیمت گریتینگ کامپوزیتی و گریتینگ frp متغیر و هر کدام کاربری خاصی دارند. میلگرد کامپوزیت آجدار در صنایع ساختمانی به کار می‌رود و شرکت کامپوزیت مکرر انواع مناسبی از این محصولاتی کامپوزیتی را برای مشتریان عرضه می‌کند.

ورق های کامپوزیت اراک

شرکت کامپوزیت اراک با به کارگیری نیروهای متعهد و با تجربه انواع قطعات کامپوزیتی FRB/GRP را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند. محصولات به تولید رسیده کامپوزیت اراک کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و گاز، آب و فاضلاب، کشاورزی، حمل و نقل و….. دارد.

پروفیل کامپوزیت

امروزه پروفیل کامپوزیت بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان و احداث بناهای ساحلی در شرایط اقلیمی خورنده دارد. مهم‌ترین دلایل استفاده از پروفیل کامپوزیت در ساختمان سازی را می‌توان عمر بالای کامپوزیت‌ها، عملکرد بهتر در برابر ارتعاشات زلزله و وزن سبک آن دانست. در بسیاری از مناطق کشور مانند ساختمان‌های جنوب کشور که با مشکلات خوردگی مواجه هستند می‌توان از پروفیل کامپوزیت استفاده کرد و این مشکل را برطرف نمود.

 

محصولات کامپوزیت اراک

 

محصولات کامپوزیتی

محصولات کامپوزیتی از جمله کامپوزیت اراک در برگیرنده پروفیل‌های استاندارد (نبشی، قوطی، انواع میلگرد، مقطع I، تسمه و….) گریتینگ، سینی کابل و نردبان کابل می‌باشد. محصولات کامپوزیتی با بالاترین کیفیت و مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف به تولید می‌رسند.

پروفیل‌های کامپوزیتی

در بین پروفیل‌های کامپوزیتی، پروفیل‌های FRP/GRP در پیشگیری از پدیده خوردگی و افزایش عمر سازه‌ها در صنعت ساختمان سازی نقش مهمی را ایفا می‌کنند. از این رو پروفیل‌های کامپوزیتی به عنوان مثال کامپوزیت اراک توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان سازی به خود اختصاص دهند. استفاده از پروفیل‌های کامپوزیتی FRP به جای نمونه‌های فلزی توانسته است در کاهش وزن بنا تأثیر بسزایی داشته باشد.

گریتینگ و صفحات مشبک کامپوزیت

گریتینگ کامپوزیت در ردیف پرکاربردترین انواع گریتینگ های به تولید رسیده قرار می‌گیرد. گریتینگ کامپوزیت به دلیل مقاومت شیمیایی و خوردگی بالا، مقاومت در برابر آتش سوزی، وزن کم، هزینه نصب پایین و نارسایی عایق گرما و الکتریسیته جایگاه ویژه‌ای را در صنایع مختلف به خود اختصاص داده است.

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

قیمت سازه ها و شبکه های گریتینگ کامپوزیتی همانند انواع دیگر گریتینگ ثابت نیست و برای تعیین قیمت این محصول عوامل مختلفی می‌تواند تاثیرگذار باشد. هنگامی که گریتینگ کامپوزیتی به صورت سفارشی ساخته می‌شود عوامل مختلفی از جمله وزن گریتینگ کامپوزیتی، کیفیت مواد به کار گرفته شده برای تولید گریتینگ کامپوزیتی و قیمت روز بازار تعیین کننده قیمت گریتینگ کامپوزیتی برای فروش می‌باشند. برای انواع کامپوزیت اراک نیز تعیین قیمت با توجه به فاکتورهای مختلفی مشخص می‌گردد.

میلگرد کامپوزیت آجدار

میلگرد کامپوزیت آجدار FRP/GRP از نظر شکل ظاهری تفاوت زیادی با انواع میلگردهای به تولید رسیده ندارند و تنها تفاوت آنها این است که برای تولید آنها به جای فولاد از الیاف شیشه به همراه یک نوع رزین پلیمری استفاده می‌شود که موجب افزایش مقاومت و بالا رفتن کیفیت محصول می‌شود. میلگرد کاپوزیت آجدار انتخاب مناسبی برای سازه‌های بتنی می‌باشد و امروزه میلگرد کامپوزیت FRP در سازه‌های بتنی جایگزین مناسب برای میلگردهای فولادی به شمار می‌روند.

گریتینگ FRP

مهم‌ترین ویژگی گریتینگ FRP که موجب کاربرد گسترده این محصول در صنایع مختلف شده است شامل موارد زیر می‌باشد:
در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد

  • سطح آن به صورت ضد لغزش دائمی طراحی شده است
  • در برابر آتش عایق مناسبی است و مقاومت بالایی دارد
  • وزن سبکی دارد و به راحتی در محیط‌های مختلف نصب می‌گردد

 

شرکت کامپوزیت فلات

شرکت کامپوزیت فلات دارای سابقه‌ای درخشان و طولانی در زمینه تولید و ارائه ورق‌های ژئوسینتتیکی می‌باشد. شرکت کامپوزیت مکرر فعالیت خود را با به دست آوردن استانداردهای بین المللی آغاز کرده است و با به کارگیری نیروهای حرفه‌ای و متعهد و اخذ گواهینامه‌های معتبر توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در زمینه محصولات ژئوسینتتیک به خود اختصاص دهد.

آخرین ویرایش و به روز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۴

تماس تلفنی با فلات گرینینگ