سازنده گریتینگ و تولید کننده گریتینگ و پله فلزی در شرکت فلات اراک

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
  • نظرات : بدون دیدگاه
سازنده گریتینگ و تولید کننده گریتینگ و پله فلزی در شرکت فلات اراک
نتایج امتیازدهی کاربران : 100% از 1 رای

سازنده گریتینگ:

سازنده گریتینگ در طی چند سال اخیر در کشور بیشتر در استان مرکزی ، کلان‌شهر اراک ، تهران و تا حدودی در شهر اصفهان بوده است ولی در عمل کلان‌شهر اراک به عنوان مرکز طراحی ، تولید و ساخت گریتینگ شناخته شده است و نود درصد سازندگان گریتینگ در این شهر صنعتی بوده است.

شرکت گریتینگ سازی فلات سازنده و تولیدکننده انواع قطعات گریتینگی شامل گریتینگ فلزی ، گریتینگ گالوانیزه ، گریتینگ استیل استنلس ، گریتینگ پله فلزی ، گریتینگ الکتروفورج ، گریتینگ آلومینیم و گریتینگ های کامپوزیتی و فایبرگلاس آماده ساخت و تولید جهت ارسال به نقاط مختلف کشور در کوتاه‌ترین زمان به‌خصوص کلان‌شهر بزرگ تهران و اصفهان می‌باشد.

جزییات سازنده گریتینگ در شرکت فلات اراک

در این راستا به جرات می توان گفت که  شرکت گریتینگ سازی و قطعه سازان فلات اراک اگر اولین شرکت تولیدکننده و سازنده گریتینگ مرغوب در استان مرکزی و اراک نباشد ولی جزء یکی از بهترین شرکت های طراحی و ساخت و سازنده گریتینگ مرغوب با قیمت مناسب در کشور می‌باشد. در ادامه باید گفت که در عصر تکنولوژی هنوز هم خیلی از شرکت ها و گارگاه های ساخت و تولید گریتینگ همچنان از روشهای سنتی جهت برش و پانچ قطعات گریتینگ استفاده می کنند.

سازنده گریتینگ

معایب روشهای سنتی جهت تولید و ساخت گریتینگ

  • بازدهی کمتر نسبت به روشهای اتوماتینک و جدید

  • تولید گریتینگ نامرغوب تر نسبت به روشهای جدید

  • افزایش خطا در هنگام پانج کاری

در این راستا شرکت قطعه سازان فلات توانسته است با بهره گیری از تجارب تکنسین ها و مهندسین متخصص تحولی شگرف و عظیم در زمینه طراحی ، ساخت و تولید قطعات گریتینگی در کشور را ایجاد نماید. در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین شرک های سازنده گریتینگ و انواع کف پله فلزی در کشور آماده دریافت و ثبت سفارش محصولات گریتینگی بدون محدودیت ابعادی و شکل هندسی از مشتریان گرامی می‌باشد.

سازنده گریتینگ

تماس تلفنی با فلات گرینینگ