سازنده گریتینگ در اراک

تاریخ به روز رسانی : بهمن ۱, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

سازنده گریتینگ در طی چند سال اخیر در کشور بیشتر در استان مرکزی ، کلان‌شهر اراک ، تهران و تا حدودی در شهر اصفهان بوده است ولی در عمل کلان‌شهر اراک به عنوان مرکز طراحی ، تولید و ساخت گریتینگ شناخته شده است و نود درصد سازندگان گریتینگ در این شهر صنعتی بوده است.

شرکت گریتینگ سازی فلات سازنده و تولیدکننده انواع قطعات گریتینگی شامل گریتینگ فلزی ، گریتینگ گالوانیزه ، گریتینگ استیل استنلس ، گریتینگ پله فلزی ، گریتینگ الکتروفورج ، گریتینگ آلومینیم و گریتینگ های کامپوزیتی و فایبرگلاس آماده ساخت و تولید جهت ارسال به نقاط مختلف کشور در کوتاه‌ترین زمان به‌خصوص کلان‌شهر بزرگ تهران و اصفهان می‌باشد.

 

سازنده گریتینگ در اراک

 

قیمت روز گریتینگ

برای تعیین قیمت روز گریتینگ در انواع مختلف با داشتن اندازه های بزرگ و کوچک و یا اندازه سفارشی از آن می توان نوسان بازار را مورد توجه قرار دارد. برای تعیین قیمت روز گریتینگ از جمله گریتینگ اصفهان عوامل متعددی دخیل هستند که با توجه به قیمت تهیه مواد اولیه برای ساخت آنها به شکلی متفاوت به فروش می رسند. مشتریان می توانند از لیست قیمت هایی که به صورت مشخص برای این نوع محصولات با جزئیات مربوط به آنها عرضه می شوند از قیمت ها اطلاع پیدا کرده و مناسب ترین نوع را با کاربری دلخواه و بودجه ای که برای خرید محصول در نظر گرفته اند تهیه نمایند.

 

گریتینگ اصفهان

گریتینگ و صفحات مشبک در  اصفهان به عنوان یکی از انواع گریتینگ شناخته می شود که کاربرد آن در صنایع گوناگون مورد توجه است. این محصول با داشتن ویژگی های منحصر بفردی شناخته می شود و کارایی مطلوبی را در انواع باکیفیت خواهد داشت. قیمت روز گریتینگ از جمله گریتینگ اصفهان و تولیدات دیگر از این محصول با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود تا مصرف کنندگان نهایت رضایت را از خرید و مصرف محصول داشته باشند.

 

سازنده گریتینگ تهران

سازنده گریتینگ تهران نیز انواع مناسبی از این محصول را عرضه می کند که در صنعت با استحکام و مقاومت بالا کاربرد دارند و در نوع سفارشی و باکیفیت به دلخواه مشتریان تولید می شوند و دارای قیمت مناسبی نیز متناسب با نوع تولید خود هستند. سفارش ساخت گریتینگ بنا بر درخواستی که مشتریان محصول دارند صورت می گیرد که در اندازه و سایزهای مختلفی از محصول ارائه می شود و در انواع مناسب و کاربردی برای صنایع مختلف عرضه می گردد.

 

سفارش ساخت گریتینگ در شرکت قطعه سازان فلات

در این راستا به جرات می توان گفت که  شرکت گریتینگ سازی و قطعه سازان فلات اراک اگر اولین شرکت تولیدکننده و سازنده گریتینگ مرغوب در استان مرکزی و اراک نباشد ولی جزء یکی از بهترین شرکت های طراحی و ساخت و سازنده گریتینگ مرغوب با قیمت مناسب در کشور می‌باشد. در ادامه باید گفت که در عصر تکنولوژی هنوز هم خیلی از شرکت ها و گارگاه های ساخت و تولید گریتینگ همچنان از روشهای سنتی جهت برش و پانچ قطعات گریتینگ استفاده می کنند.

 

معایب روشهای سنتی جهت تولید و ساخت گریتینگ

  • بازدهی کمتر نسبت به روشهای اتوماتینک و جدید

  • تولید گریتینگ نامرغوب تر نسبت به روشهای جدید

  • افزایش خطا در هنگام پانج کاری

در این راستا شرکت قطعه سازان فلات توانسته است با بهره گیری از تجارب تکنسین ها و مهندسین متخصص تحولی شگرف و عظیم در زمینه طراحی ، ساخت و تولید قطعات گریتینگی در کشور را ایجاد نماید. در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین شرک های سازنده گریتینگ و انواع کف پله فلزی در کشور آماده دریافت و ثبت سفارش محصولات گریتینگی بدون محدودیت ابعادی و شکل هندسی از مشتریان گرامی می‌باشد.

 

تماس تلفنی با فلات گرینینگ

بروز رسانی مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۶