نبشی کامپوزیت : قیمت گریتینگ کامپوزیتی + تولید محصولات کامپوزیتی

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۲۴, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

نبشی کامپوزیت به عنوان یک محصول صنعتی می‌باشد که در ساختمان سازی نیز قابلیت استفاده گسترده‌ای از آن مشاهده می‌شود. این محصول با داشتن ویژگی‌ها و خصوصیات متمایز کننده‌ای که دارد مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. محصولات کامپوزیتی و فایبرگلاس  در تنوع بالا تولید و برای مشتریان عرضه می‌شوند.

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

عوامل مختلفی می‌تواند در تعیین قیمت گریتینگ کامپوزیتی و نبشی کامپوزیت نقش داشته باشد. به نسبتی که مواد با کیفیت‌تر برای ساخت این محصول به کار گرفته شود قیمت گریتینگ کامپوزیتی نیز افزایش پیدا می‌کند اما به طور کلی می‌توان گفت قیمت گریتینگ کامپوزیتی نسبت به کیفیت ساخت و استحکام بالایی که دارد مناسب می‌باشد.

نبشی کامپوزیت محصولی صنعتی و کاربردی است که در زمره محصولات کامپوزیتی قرار می‌گیرد. کارخانه کامپوزیت کاشان تولید کننده محصولاتی از جنس کامپوزیت است و انواع پروفیل کامپوزیت را می‌توان از آنجا تهیه کرد. شرکت کامپوزیت آسیا کاشان پروفیل‌های کامپوزیتی و گریتینگ کامپوزیت را در انواع مرغوب ارائه می‌کند. قیمت گریتینگ کامپوزیتی در بازار دارای نوسان بوده و عرضه انواع میلگرد کامپوزیت آجدار بنا بر درخواست مشتری صورت خواهد گرفت.

نبشی سازه های کامپوزیتی

یکی از مهم‌ترین پروفیل‌های ساختمانی نبشی کامپوزیت می‌باشد که می‌تواند به صورت مرکب و یا منفرد مورد استفاده قرار بگیرد. نبشی کامپوزیت کاربرد گسترده‌ای در قاب‌ها و سازه‌های فلزی دارد و با بالاترین کیفیت به تولید می‌رسد تا بتواند مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف داشته باشد.

 

نبشی کامپوزیت

محصولات کامپوزیتی

از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌های سازنده گریتینگ، تولید محصولات جدید از مواد کامپوزیتی می‌باشد. با پیشرفت تکنولوژی انواع محصولات کامپوزیتی جایگاهی ویژه را در صنایع مختلف و ساختمان سازی به خود اختصاص داده‌اند. از مهم‌ترین مواد کامپوزیتی با کاربرد گسترده می‌توان به کامپوزیت‌های پایه پلیمری که از رزین‌های مختلفی مانند اپوکسی، پولی استر و…. ساخته می‌شود و در برگیرندهٔ انواع پروفیل، سینی کابل و گریتینگ می‌باشد اشاره کرد.

کارخانه کامپوزیت اراک و کاشان

کارخانه های  کامپوزیت اراک و کاشان با داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید محصولات کامپوزیتی و نبشی کامپوزیت باکیفیت تواسته است رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. محصولات به تولید رسیده کارخانه کامپوزیت کاشان کاربردی گسترده در صنایع گوناگون دارند.

پروفیل کامپوزیت

پروفیل کامپوزیت با داشتن ویژگی‌های مثبتی همچون استحکام و مقاومت بالا در برابر حرارت و عوامل خورنده توانسته است کاربردی گسترده در صنعت ساختمان سازی و صنایع دیگر داشته باشد. پروفیل کامپوزیت دارای وزن سبکی می‌باشد و نصب آن به راحتی و با هزینهٔ پایین انجام می‌گیرد.

 

پروفیل کامپوزیت

شرکت کامپوزیت اراک

شرکت گریتینگ اراک با داشتن سابقه‌ای طولانی در زمینه تولید انواع قطعات کامپوزیتی frp/grp هر ماه با محصولات تبدیلی آنها را با بالاترین کیفیت به تولید می‌رساند. شرکت کامپوزیت آسیا کاشان با داشتن استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO TS29001 محصولات پرکاربردی را مانند نبشی کامپوزیت برای صنایع کشاورزی، معادن، تجهیزات ورزشی و… به تولید می‌رساند و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کند.

پروفیل‌های کامپوزیتی

پروفیل هلی کامپوزیتی به دلیل مقاومت بالایی که در برابر عوامل خورنده دارند یکی از کاربردی‌ترین محصولات به تولید رسیده در ساختمان سازی و احداث بناهای ساحلی سازه‌های مستقر شده می‌باشد. پروفیل‌های کامپوزیتی frp/grp علاوه بر کاربردی که در صنعت ساختمان سازی دارند به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود گامی بزرگ در راستای تولید انواع محصولات در صنایع دیگر مانند وسایل خودرو و … برداشته‌اند.

گریتینگ کامپوزیتی

گریتینگ کامپوزیتی مانند نبشی کامپوزیت در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی و صنایع گوناگون پرکاربرد می‌باشد. جهت افزایش کیفیت گریتینگ کامپوزیتی از مواد مرغوب برای ساخت آن استفاده می‌شود تا بتواند بیشترین مقاومت را در برابر محیط‌های اسیدی، نمکی، قلیایی، الکتروشیمیایی و….. داشته باشد.

میلگرد کامپوزیت آجدار

از نظر شکل ظاهری، میلگرد کامپوزیت آجدار تفاوت زیادی با محصولات مشابه ندارد اما به جای استفاده از فولاد از الیاف شیشه‌ای همراه با یک نوع رزین برای ساخت این محصول استفاده می‌شود که موجب افزایش کیفیت و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف می‌شود.

آخرین ویرایش و به روز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۴

تماس تلفنی با فلات گرینینگ