گریتینگ کامپوزیت : ساخت + تولید + فروش

تاریخ به روز رسانی : بهمن ۹, ۱۴۰۰ @

فهرست مطالب

گریتینگ کامپوزیت (به انگلیسی : composite grating)دارای ویژگی‌های منحصر بفردی می‌باشد که آن را کاربردی‌تر ساخته است. تنوع در تولید و استحکام بالایی که در این محصول مشاهده می‌شود سبب شده که به عنوان یکی از کاربردی‌ترین انواع محصولات در صنایع مختلف شناخته شده و کاربری مناسبی را از خود نشان دهد.

صفحات مشبک چنده سازه ای از محصولات پر مصرف صنعتی می‌باشد که قیمت گریتینگ و صفحات مشبک کامپوزیتی با توجه به نوع طراحی و ساختار تعیین می‌گردد. شرکت کامپوزیت صنعت قائم سازنده گریتینگ کامپوزیتی و فایبرگلاس انواع مناسبی از این محصول را عرضه می‌کند. گریتینگ frp و گریتینگ grp نیز از انواع گریتینگ کاربردی هستند و فروش گریتینگ فایبر گلاس با تنوع مناسب امکان پذیر است. کامپوزیت آسیا و فروش صفحات کامپوزیت با قیمت و کیفیت متنوع موجود است.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیت

قیمت صفحات مشبک چنده سازه ای از عوامل مهمی است که مورد توجه خریداران این محصول قرار می‌گیرد. قیمت گریتینگ کامپوزیت همانند هر محصول تولیدی دیگر به صورت ثابت نمی‌باشد و با توجه به جنس و مقاومت مواد به کار گرفته شده برای ساخت این محصول و افزایش و کاهش نوسانات بازار خرید و فروش انواع گریتینگ تغییر پذیر می‌باشد.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیت در شرکت فلات

پنجره های توری شکل چیست ؟

گریتینگ با نام صفحات مشبک فلزی نیز شناخته می‌شود که برای شاخت آن از تسمه و یا میلگرد استفاده می‌شود. گریتینگ در مقایسه با دیگر محصولات مشابه به تولید رسیده در صنایع مختلف پرکاربردتر می‌باشد. از مهم‌ترین دلایل کاربردی بودن گریتینگ در انواع مختلف مانند گریتینگ و سازه های کامپوزیت در ساختمان سازی و صنایع مختلف، ظاهر زیبای محصول به همراه قیمت مناسب و استحکام بالای آن می‌باشد.

 

انواع صفحات مشبک چنده سازه ای

صفحات مشبک چنده سازه ای یکی از کاربردی‌ترین انواع گریتینگ به تولید رسیده شرکت‌های سازنده گریتینگ می‌باشد. گریتینگ کامپوزیت با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد خود که شامل وزن سبک، مقاومت بالا در برابر حرارت و عوامل خورنده می‌باشد، توانسته است جایگاهی ویژه را در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات و…. به خود اختصاص دهد. مقاومت بالای گریتینگ کامپوزیت موجب افزایش طول عمر محصول و رضایت مندی مشتری شده است.

 

شرکت قطعه سازان فلات اراک

شرکت فلات گریتینگ سازنده گریتینگ و سازه های کامپوزیتی و فایبرگلاس با به کارگیری نیروهای خلاق، متعهد، کارآزموده و باتجربه و با در اختیار داشتن دستگاه‌های پیشرفته برای ساخت این محصولات توانسته است رضایت مشتریان را بخود جلب نماید.

 

شبکه های توری شکل اف آر پی

گریتینگ frp به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد کاربردی گسترده در بسیاری از پروژه‌های صنعتی دارد. گریتینگ frp عایق مناسب در برابر حرارت می‌باشد و مقاومت بالای این محصول در برابر عوامل خورنده موجب افزایش طول عمر آن شده است. ساخت و تولید گریتینگ frp با رعایت استاندارد ساخت مختص به خود صورت می‌گیرد و با قیمت ایده آل به خریداران عرضه می‌گردد.

 

شبکه مشبک جی آر پی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی یکی از پرکاربردترین انواع گریتینگ که با نام گریتینگ grp شناخته می‌شود جایگاهی ویژه در بسیاری از صنایع همانند سکوهای نفتی و گازی، تجهیزات انبار، نیروگاه‌ها و…. دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های گریتینگ grp وزن سبک، نصب و نگهداری آسان و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف مانند آتش و عوامل خورنده می‌باشد.

 

تولید صفحات مشبک فایبرگلاس

فروش صفحات مشبک گونه فایبرگلاس نسبت به ویژگی‌های متفاوتی که دارد با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عرضه می‌گردد. فروش گریتینگ فایبرگلاس پس از سفارش مشتری و تولید محصول، توسط بخش فروش شرکت‌های سازنده گریتینگ انجام می‌شود.

فروش قطعات و صفحات گریتینگی کامپوزیتی با ابعاد و وزن مختلف بنا بر سفارش مشتری و با توجه به قیمت تمام شده ساخت و تولید این محصول صورت می‌گیرد.

 

 

کامپوزیت آسیا

کامپوزیت آسیا با هدف ارتقای کیفیت و خدمات بهتر جهت تولید انواع قطعات کامپوزیتی frp/grp از مهندسان متخصص و تکنولوژی بالای پالتروژن گامی بزرگ در راستای تولیدات داخلی برداشته است. محصولات کامپوزیت آسیا در صنایع الکترونیک، آب و فاضلاب، معادن، کشاورزی و….. کاربردی گسترده دارند.

 

تماس تلفنی با فلات گرینینگ