ساخت گریتینگ باکیفیت و استاندارد در شرکت قطعه سازان

تاریخ به روز رسانی : بهمن ۱, ۱۴۰۲ @

فهرست مطالب

ساخت گریتینگ گالوانیزه که از انواع گریتینگ های پر کاربرد در صنایع گوناگون می‌باشد به شیوه خاص خود و طی مراحل مشخصی امکان پذیر می‌باشد. ارائه این محصول به صورت سفارشی می‌تواند نیاز کاربران را به این محصول به بهترین شکل ممکن برآورده سازد.

 

ساخت و تولید صفحات مشبک گالوانیزه که از انواع گریتینگ پرکاربرد می‌باشد به روش خاص و در نظر گرفتن مشخصات گریتینگ انجام پذیر است. سازنده گریتینگ انواع مناسب از این محصول را تولید می‌نماید و قیمت گریتینگ گالوانیزه به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. روش ساخت گریتینگ و ایران گریتینگ که از انواع گریتینگ مصرفی است با طراحی و ساختار خاص ممکن می‌باشد. سفارش ساخت گریتینگ آن را برای مصارف مشخصی کاربردی‌تر می‌سازد.

 

قیمت گریتینگ و صفحات مشبک گالوانیزه

هنگامی که مشتری گریتینگ مورد نظر خود را برای یک طول و عرض مشخص به شرکت‌های سازنده گریتینگ سفارش می‌دهد، محاسبه قیمت بر اساس وزن گریتینگ صورت می‌گیرد و زمانی که گریتینگ جهت پوشش دهی کانال هدایت آب به کار گرفته می‌شود، محاسبه قیمت انواع صفحات مشبک از نوع گالوانیزه  بر اساس متر طول مشخص می‌گردد.

 قیمت گریتینگ گالوانیزه 

سفارش ساخت انواع صفحات مشبک گالوانیزه

ساخت و تولید انواع  گریتینگ گالوانیزه بدین صورت می‌باشد که پس از تولید گریتینگ به منظور افزایش پایداری آن در برابر نفوذ آب، رطوبت و افزایش زیبایی ظاهری آن، پس از طی مراحل مختلفی از جمله: پاک کردن سطوح گریتینگ و زدودن چربی از قطعه، مرحله اسید شویی، مرحله فلاکسینگ، مرحله پیش گرم، مرحله غوطه ور کردن قطعات در وان مذاب و خنک کردن قطعه در نهایت قطعات را تمیز کاری کرده و با استفاده از مواد گالوانیزه برای پوشش دهی گریتینگ استفاده می‌شود که موجب ساخت گریتینگ گالوانیزه می‌شود.

سازندگان گریتینگ

با توجه به کاربرد گسترده‌ای که گریتینگ در صنایع مختلف دارد امروزه تنوع ساخت انواع گریتینگ از جمله ساخت گریتینگ گالوانیزه نسبت به گذشته افزایش یافته است و کارگاه‌های سازنده گریتینگ پس از سفارش مشتری، گریتینگ مناسب با آن مکان را با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه می‌کنند.

اراک گریتینگ

اراک گریتینگ با به کارگیری نیروهای متعهد و باتجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان می‌باشد و انواع گریتینگ و بست گریتینگ با روکش گالوانیزه گرم را با استحکام بالا و کیفیت عالی به تولید می‌رساند.

گریتینگ و صفحات مشبک چیست؟

گریتینگ به شبکه‌های فولادی یا سطوح مشبکی گفته می‌شود که به دلیل ویژگی‌های مثبتی که دارد علاوه بر این که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد امروزه در بهینه سازی شهر و ساختمان سازی نیز جایگاهی ویژه را به خود اختصاص داده است.

روش ساخت گریتینگ

روش ساخت گریتینگ از جمله گریتینگ گالوانیزه به دو صورت انجام می‌شود: روش دستی و با جوش CO2: در این روش ساخت گریتینگ، تمامی مراحل ساخت گریتینگ به وسیله نیروهای انسانی متعهد و باتجربه، تجهیزات دستگاه‌های پرس، دستگاه‌های جوش CO2 و دستگاه‌های پانچ اتومات با نظارت واحد کنترل کیفیت گریتینگ های متنوعی مانند گریتینگ فلزی، گریتینگ فایبر گلاس، گریتینگ فلزی گالوانیزه و… ساخته می‌شود. روش الکتروفورج: تفاوت روش الکتروفورج با روش دستی یا جوش CO2 در نحوه به تولید رساندن گریتینگ می‌باشد.

 روش ساخت گریتینگ

انواع صفحات مشکب و  گریتینگ

ساخت انواع گریتینگ و ساخت گریتینگ گالوانیزه با ابعاد مختلف توانسته است گامی بزرگ در راستای تولیدات داخلی بردارد. انواع گریتینگ که مطابق نیاز می‌تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد شامل موارد زیر می‌باشد: گریتینگ فلزی گریتینگ آلومینیومی گریتینگ تسمه در تسمه گریتینگ تسمه در نیم تسمه گریتینگ استیل گریتینگ کامپوزیتی

سفارش ساخت گریتینگ

مشتریان می‌توانند برای سفارش ساخت گریتینگ گالوانیزه با کارشناسان شرکت‌های سازنده گریتینگ مشورت کننند و اطلاعات کافی در ارتباط با مکانی که قرار است گریتینگ در آنجا مورد استفاده قرار بگیرد در اختیار آنها قرار دهند. پس از سفارش ساخت گریتینگ، شرکت‌ها و کارگاه‌های سازنده گریتینگ نوع مناسب از این محصول را در اسرع وقت به تولید می‌رسانند.

مشخصات انواع صفحات مشبک 

با توجه به اینکه گریتینگ محصولی شناخته شده و پرکاربرد می‌باشد نیاز است که مانند هر محصول دیگری دارای مشخصات فنی باشد. مهم‌ترین مشخصات گریتینگ این است که از یک تسمه باربر و رابط و میلگرد برای تولید آن استفاده می‌شود که به شکل شبکه‌هایی با فواصل یکسان و ثابت به یکدیگر متصل می‌شوند.

تماس تلفنی با فلات گرینینگ

آخرین بروز رسانی و آپدیت مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱