فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک و تهران + قیمت

  • آخرین بروز رسانی مطلب : ۷ اسفند ۱۴۰۰
  • تعداد بازدید : 1,585 بار
  • نظرات : بدون دیدگاه

فروش گریتینگ گالوانیزه که دارای انواع مختلفی است بسته به نیاز و نظر مشتری در کاربری‌های متفاوت دارای قیمت فروش متنوعی نیز می‌باشد. از این رو فروش گریتینگ گالوانیزه انواع مختلفی از محصول را بر حسب نیاز مشتری که تولید شده توسط شرکت‌های معتبر هستند عرضه می‌نماید.

تولید و عرضه صفحه مشبک روی اندود شده در انواع مختلف از این محصول به شکلی متفاوت تعیین و ارزیابی می‌شود. ورق مشبک گونه بر اساس استاندارد ASTMA123 گالوانیزه می‌شود که به عنوان معتبرترین استاندارد دنیا شناخته شده است زیرا فرایند گالوانیزاسیون مطابق یک فرایند ویژه در شرایط خاص صورت می‌گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد شکبه های توری در صنایع مختلف به صورت چشمگیری افزایش یافته است و عرض شبکه های توری روی کاری شده در صنعت کاربردی وسیع دارد.

 

فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک

 

تولید گریتینگ گالوانیزه(مراحل تولید  شامل موارد زیر است.)

  1. مرحله تخلیه بار: در این مرحله نوع تخلیه بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و باید با احتیاط تخلیه گردد.

  2. مرحله اسید شویی: در این مرحله مواد بسته به ضخامت و نوع متریال مصرفی در حوضچه اسید قرار می‌گیرند.

  3. مرحله پیش گرم: پس از انجام مرحله اسید شوی به منظور خشک کردن قطعه از مواد زاید وارد مرحله پیش گرم می‌شود.

  4. مرحله روی کاری: عملیات گالوانیزه کردن چهارچوب های آهنی با توجه به نوع متریال و ضخامت و طول و عرض کار آنها انجام می‌شود.

  5. مرحله سرد شدن چهارچوب های فولادی: پس از خروج ساینده از حوضچه مذاب وارد آب سرد می‌گردد تا سرد گردد.

  6. مرحله تمیز کاری و بسته بندی: در مرحله آخر قطعات تمیزکاری شده و در پالت‌های مخصوص بسته بندی می‌شوند.

تولید صفحات مشبک روی کاری شده

گریتینگ فلزی را می‌توان از انواع پنجره های مشبک به تولید رسیده از شبکه فلزی روی کاری شده تهران به شمار آورد که از مقاومت و استحکام نسبتاً بالایی برخوردار می‌باشد.شبکه های فلزی را به عنوان بیشترین و پرکاربردترین نوع کانال توری شکل در صنعت ایران محسوب می‌شود زیرا بیشترین نوع فلز استفاده شده در شبکه های مشبک ST37 می‌باشد که با توجه به شرایط آب و هوایی ایران موجب افزایش کاربرد آن شده است.

شبکه توری فلزی اراک

انواع گروه توری شکل را از لحاظ شکل ساختاری می‌توان به گریتینگ فلزی و غیر فلزی تقسیم بندی کرد که Grating فلزی با استفاده از آلومینیوم، فولاد استیل ساخته می‌شوند و گریتینگ غیر فلزی هم می‌توان به فایبر گلاس که مقاومت بالایی در برابر وزن بالا دارند اشاره کرد. کف پوش های صنعتی مشبک فلزی کاربرد گسترده‌ای در صنعت پتروشیمی و نفت دارد که به منظور سازه‌های فولادی و یا مخازن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع چارچوب های آهنی در شرکت فلات

بهاء  انواع پنجره های مشبک فلزی

قیمت گریتینگ فلزی به علت نوسانات بازار و مراحل و پروسه تولید آن متغیر می‌باشد.عوامل مختلفی از قبیل نوع  کانال مشبک، اطلاعات فنی، ارتفاع و ضخامت تسمه، مش بندی، نقشه‌های ساخت و میزان برش و پرت کار تعیین کننده قیمت گریتینگ می‌باشند. شرکت دریچه های مشبک روی اندود شده تهران یکی از معتبرترین تولید کنندگان صفحات و  ورق های مشبک روی کاری شده با شرایط ویژه، قیمت و زمان تحویل مناسب می‌باشد. در صورت نیاز به طراحی ابعاد گریتینگ فلزی و سایر محصولات درخواستی، مشتریان می‌توانند با کارشناسان شرکت های تولید ورق های روی کاری شده تهران مشورت کنند.

قیمت چارچوب فلزی در اراک

به منظور محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه معمولاً از دو روش در بازار استفاده می‌شود.

۱- تعیین قیمت شبکه های توری روی کاری شده مطابق با وزن: هنگامی که مشتری گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می‌کند و پنجره های مشبک  با طول و عرض مشخص به تولید می‌رسد، قیمت گریتینگ بر اساس وزن آن و به صورت کیلویی تعیین می‌شود.

تعیین وزن محصول تولید شده به عوامل زیر بستگی دارد:: فاصله چشمه‌های محصول، ضخامت و وزن محصول، نوع محصول، گالوانیزه یا نبودن محصول تولید شده، موارد سفارشی توسط مشتریان مختلف مانند به کارگیری لولا در قطعه.

۲- تعیین قیمت گریتینگ بر اساس متراژ: زمانی که کانال های مشبک روی کاری شده به عنوان پوشش هدایت آب مورد استفاده قرار می‌گیرد قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس متر طول تعیین می‌گردد.

قیمت پنجره های مشبک روی کاری شده اراک

شبکه های فولادی روی اندود شده تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شرکت‌های سازنده گریتینگ نسبت به گذشته افزایش یافته است. با وجود این بسیاری از شرکت‌های سازنده گریتینگ از روش‌های سنتی برای تولید و ساخت گریتینگ استفاده می‌کنند. برای ساخت گالوانیزه تهران با استفاده از تیم فنی و ساخت مجرب گامی بزرگ در زمینه تولید گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ فلزی و….. برداشته شده است.

انواع گریتینگ گالوانیزه تهران کاربرد گسترده‌ای در زمینه ساخت راه پله، پل، درب پوش مخازن، سازه‌ها، ساخت مخازن و … در کارخانجات و صنایع مختلف دارند. از مهم‌ترین ویژگی‌های ورق های توری شکل مشبک تهران سبک بودن و مقاومت بالای آن در برابر شرایط آب و هوایی مختلف می‌باشد که با توجه به نیاز مشتری ساخته و به تولید می‌رسد.

شبکه های فلزی روی اندود شده تهران

خرید انواع شبکه های مشبک

عوامل مختلفی برای خرید گریتینگ و سفارش آن از سوی مشتری مورد توجه قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آنها شامل کیفیت و مرغوب بودن محصول و قیمت خرید می‌باشد. خرید ورق های توری شکل مشبک با قیمت مناسب و متریال عالی از مهم‌ترین معیارهای مشتریان می‌باشد که در این زمینه می‌توانند قیمت ورق های توری شکل مشبک مورد نظر را قبل از سفارش از طریق تماس با کارشناسان شرکت‌های تولید کننده ورق های توری شکل مشبک مرغوب به دست آورند.

خرید شبکه های فلزی در اراک

محصولات شرکت فلات اراک  از نظر استاندارد با شرکت‌های معتبر تولید کننده در تهران که انواع گریتینگ را با روش‌های اتوماتیک و دستی می‌سازند و توانایی تولید انواع مختلف از قطعات در تناژ بالا را دارند هم رده می‌باشد. شرکت فلات اراک از معتبرترین و بزرگترین شرکت‌های سازنده کانال های توری شکل می‌باشد که انواع گریتینگ را با قیمت مناسب به تولید می‌رساند و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

شبکه های فولادی در شرکت فلات اراک

فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک

از نکات مهمی که به هنگام خرید گریتینگ باید مورد توجه قرار گیرد این است که هنگام خرید به تسمه باربر توجه شود زیرا باربر قدرت تحمل وزن را دارد و صفحات مشبک روی کاری شده در انواع مختلفی به تولید می‌رسد که باید به درستی انتخاب گردد.

با توجه به این موضوع که امروزه تولید و عرضه انواع محصولات روی اندود شده و سایر گریتنیگ های به تولید رسیده یک کار بسیار حساس و پیچیده می‌باشد، فروشنده محصولات فوق پس از درخواست مشتری برای خرید محصولات موردنظر اطلاعات مورد نظر را در ارتباط با گریتینگ های مختلف در اختیار آنها قرار می‌دهد.

تولید کانال های توری شکل روی کاری شده

طراحی و تولید شبکه های توری  مرغوب

مهم‌ترین هدف شرکت معتبر شرکت  فلات اراک تولید گریتینگ باکیفیت و مرغوب می‌باشد زیرا مدیران این شرکت اعتقاد دارند تولید محصولی با کیفیت همراه با قیمت فروش مناسب موجب رضایت مندی مشتری خواهد شد. شرکت فلات اراک را می‌توان یکی از عرضه کنندگان انواع گریتینگ برتر در کشور محسوب کرد که عرضه پنجره های مشبک روی کاری شده را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد و پاسخگوی نیاز مشتریان می‌باشد.

تولید شبکه های مشبک مرغوب در اراک

آخرین بروز رسانی مطلب : ۷ اسفند ۱۴۰۰