مناقصه خرید گریتینگ گالوانیزه و فلزی | فلات گریتینگ

 • تاریخ انتشار : 2020/01/11
 • تعداد بازدید : 40 بار
 • نظرات : بدون دیدگاه

مناقصه خرید گریتینگ توسط شرکت گریتینگ سازی فلات

شرکت در مناقصه خرید گریتینگ برای شرکت‌های پیمانکاری و ساختمانی که بحث هزینه‌های تأمین مواد اولیه ساخت‌وساز بسیار داغ و سنگین است، بسیار مناسب است. شرکت در مناقصه خرید گریتینگ و صفحات مشبک فلزی به مهندسان اجازه خواهد داد در بخش عظیمی از هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. شرکت در مناقصه خرید گریتینگ می‌تواند به تأمین مصالح ساختمان خراش‌ها و آپارتمان‌هایی با تعداد طبقات زیاد که زمان ساخت و تحویل سریع در اولویت قرار دارد، کمک وافری کند.

شرکت‌های گریتینگ سازی متعددی در شهرهایی از قبیل اصفهان، تهران، اراک، مشهد و… به تولید انواع گریتینگ و ارائه خدمات مختلف از قبیل نصب، تعمیر و نگهداری و نقشه‌کشی و مشاوره اطلاعات در حیطه انواع مناسب گریتینگ مشغول هستند. این شرکت‌ها ممکن است در زمان‌های معینی مناقصه خرید گریتینگ را نیز برگزار بکنند.

 

مناقصه خرید گریتینگ

 

شرکت در مناقصات خرید شرکت‌های گریتینگ سازی

در اکثر موارد فوق قیمت یا بهای صفحات مشبک فلزی  بر اساس وزن فلز به‌کاربرده شده در گریتینگ موردنظر محاسبه می‌شود. قابل‌ذکر است که امروزه گریتینگ های ضد اسیدی یا گریتینگ های فلزی که با روی مذاب پوشش داده می‌شوند و به گالوانیزه مشهور هستند، کاربرد زیادی دارند. گریتینگ گالوانیزه به دلیل مزایایی از قبیل عدم خورندگی توسط مواد اسیدی و شیمیایی و یا مقاومت بالا نسبت به گذشت زمان در بسیاری از سازه‌های مبلمان شهری مورداستفاده قرارگرفته و چهره شهر را زیبا می‌سازد. البته گریتینگ های کامپوزیتی هم در نوع خود خواص و مزایایی دارند و قیمت آن‌ها به دلیل مواد کاربردی متفاوت از سایر گریتینگ ها است.

 

معرفی شرکت های فعال در زمینه ساخت گریتینگ

ازجمله شرکت‌های فعال در این زمینه می‌توان به شرکت گریتینگ سازی فلات در استان مرکزی اشاره نمود. شرکت گریتینگ سازی فلات با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در تولید و نصب انواع گریتینگ های فلزی، گالوانیزه، فایبرگلاس در حال خدمت‌رسانی به بخش صنعتی و ساختمانی تمامی شهرهای ایران هست. شرکت گریتینگ سازی فلات همه‌ساله مناقصه خرید گریتینگ برگزار می‌کند.

در مناقصه خرید گریتینگ ارائه‌شده توسط شرکت گریتینگ سازی فلات انواع گریتینگ های موردنیاز روز بازار صنعتی و خانگی با شرح دقیق مشخصات گریتینگ ها از قبیل جنس ساختاری گریتینگ، وزن گریتینگ، مساحت موردنظر، سایز باربر، سایز رابط و….. در اختیار پیمانکاران و مهندسان قرار می‌گیرد. با مراجعه به وب‌سایت شرکت گریتینگ سازی فلات می‌توانید از زمان و نحوه دقیق شرکت در مناقصه خرید گریتینگ مطلع شده و با ارائه قیمت پایین گریتینگ های باکیفیت خریداری نمایید و در حقیقت دو سر سود را داشته باشید.

انواع گریتینگ در سازه‌های شهری

از تقسیم‌بندی‌های رایج در بحث گریتینگ ها می‌توان به تقسیم‌بندی بر اساس جنس اشاره نمود که موارد زیر را شامل می‌شود:

 • گریتینگ فولادی
 • گریتینگ فلزی با پوشش گالوانیزه
 • گریتینگ آلومینیوم
 • گریتینگ کامپوزیتی
 • گریتینگ فورج یا ماشینی

 

نوع دیگر تقسیم‌بندی در گریتینگ ها می‌توان به تقسیم‌بندی بر اساس تسمه باربر و تسمه رابط در گریتینگ موردنظر اشاره نمود.

 • گریتینگ تسمه در میلگرد
 • گریتینگ تسمه در تسمه
 • گریتینگ تسمه در نیم تسمه

گریتینگ کف پله فلزی

صفحات مشبک فلزی گریتینگ با استفاده از تسمه و میلگرد به همدیگر چفت شده و تشکیل یک گریتینگ کامل مناسب با نیاز شمارا می‌دهد. بنابراین هنگام سفارش گریتینگ باید به مواردی از قبیل نوع استفاده موردنظر از گریتینگ، محل نصب و شرایط نصب گریتینگ، نوع پوشش گریتینگ و نوع جنس متناسب با نوع کاربری گریتینگ توجه ویژه داشته و در این زمینه اطلاعات کامل را کسب کرده و سپس اقدام به سفارش نمایید. به دلیل هزینه‌بر بودن تولید و نصب سازه‌هایی مانند گریتینگ بهتر خواهد بود از مشاوران در این زمینه و شرکت‌های فعال در این صنعت کمک بگیرید.

مشخصات گریتینگ در تولیدات صنعتی

گریتینگ صفحات مشبک فلزی یا کامپوزیتی هستند که به دلیل مقاومت بالا و وزن سبک نسبت به موارد مشابه در راه‌پله‌ها و پوشش کف کارخانه‌هایی که خطر اجتماع گاز وجود دارد، مورداستفاده قرار می‌گیرند. این صفحات بر اساس نوع کاربری که دارند می‌توان با پوشش گالوانیزه نسبت به خوردگی مقاوم شده و یا حتی برای زیبایی با مواد مختلفی رنگ شوند. با مراجعه به مناقصه خرید گریتینگ انواع شرکت‌های گریتینگ سازی می‌توانید نسبت به ویژگی‌ها و ساختار و اهمیت هر یک از گریتینگ های موجود در بازار آگاهی کامل پیدا کنید.

کد مطلب : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱/۱۴۸۵۳