شرکت گریتینگ فلات تولید کننده انواع صفحات مشبک

تاریخ به روز رسانی : اردیبهشت ۲, ۱۴۰۳ @

فهرست مطالب

شرکت گریتینگ بی‌شماری در ایران وجود دارد و می‌توان گفت خود گریتینگ انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن‌ها با توجه به محل‌هایی که می‌خواهند مورداستفاده قرار گیرند، کاربرد متفاوتی دارند. همچنین طبقه‌بندی انواع آن با توجه به جنس، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر و تسمه رابط هست.

اگر بخواهیم از کاربرد گریتینگ و صفحات مشبک در صنعت بگوییم، باید بدانید که بیشتر در صنعت گاز، نفت، پتروشیمی، مخازن و … به کار گرفته می‌شود. یکی از انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه هست و در نوع پوشش باهم تفاوت دارند. زمانی که گریتینگ تولید می‌شود، برای بالا بردن مقاومت آن‌که توانایی جلوگیری از رطوبت و خوردگی را داشته باشد و همچنین برای داشتن ظاهری زیبا، گریتینگ را به‌وسیله گالوانیزه پوشش می‌دهند. قیمت گریتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد، با توجه به نوع طراحی و ساختار گریتینگ، قیمت فروش آن‌هم تغییر می‌کند.

 شرکت های سازنده گریتینگ 

شرکت گریتینگ سازی فلات

شرکت گریتینگ سازی فلات یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال درزمینهٔ ساخت گریتینگ است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. ازآنجایی‌که صنعت در ایران و کشورهای دیگر روزبه‌روز در حال پیشرفت است و تقاضا برای ساخت قطعات مقاوم و سبک گریتینگ بسیار زیاد است، شرکت‌های زیادی اقدام به تولید گریتینگ می‌کنند و این شرکت‌ها بیشتر در شهرهای اصفهان، تهران و اراک تأسیس می‌شوند.

 

کارخانه ساخت صفحات مشبک  رهبان فاخر ساعی

یکی از معتبرترین شرکت‌ها درزمینهٔ ساخت گریتینگ، کمپانی ساخت صفحات مشبک رهبان فاخر ساعی هست که فعالیت خود را در شهر اراک انجام می‌دهد. این کمپانی تلاش خود را برای بالا بردن راندمان، بازدهی بهتر و مطلوبیت و مرغوبیت بیشتر گریتینگ چند برابر می‌کند تا به رضایت مصرف‌کننده را به دنبال داشته باشد. شرکت گریتینگ سازی رهبان برای ارائه خدمات و تولید و ساخت انواع گریتینگ در هرزمانی و هر مکانی به درخواست مشتری آمادگی لازم را دارد.

 

کارگاه بزرگ ساخت صفحات مشبک رهبان فاخر ساعی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ساخت انواع گریتینگ گالوانیزه تولید و ساخت انواع گریتینگ فلزی تولید و تهیه گریتینگ های فایبرگلاس تولید گریتینگ های استیل تولید انواع بست های گریتینگ گالوانیزه تولید انواع گریتینگ های هندریل و استراکچر ساخت و تولید انواع سازه‌های فلزی صنعتی به سفارش مشتریان

 

کمپانی صفحات مشبک در اراک

می‌توان گفت بیشتر تولیدکنندگان گریتینگ در شهر اراک شرکت راه‌اندازی می‌کنند و به فعالیت می‌پردازند. زیرا شرکت‌های بزرگی با امکانات پیشرفته و کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب‌تر نسبت به دیگر شهرها در اراک فعالیت می‌کنند.به‌عبارت‌دیگر اراک جزو اولین شهری بوده که درزمینهٔ ساخت گریتینگ اقدام به ایجاد کارگاه کرده است و تجربه بیشتری نسبت به دیگر شرکت‌ها در شهرهای دیگر دارد. کارگاه ساخت صفحات مشبک اراک، صادرات گریتینگ گالوانیزه را به کشورهای دیگر انجام می‌دهد.

 

مزایای استفاده از گریتینگ

  • امکان تولید آن در همه ابعاد و اندازه‌های مختلف استاندارد وجود دارد.
  • وجود پشتیبانی فنی
  • توانایی تحمل بار اندازه‌گیری شده و آزمودن شده را دارد.
  • امکان جوشکاری یا استفاده از گیره برای اتصال گریتینگ فراهم است.
  • هزینه تعمیر و نگهداری آن پایین است.
  • استفاده از آن به‌عنوان راه‌حلی اقتصادی برای همه راه روها توصیه می‌شود.