گریتینگ فایبرگلاس شامل قیمت+گریتینگ کامپوزیت+گریتینگ پلاستیکی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

گریتینگ فایبرگلاس نوعی از گریتینگ می‌باشد که در طراحی آن از مواد کامپوزیتی استفاده می‌شود تا مقاومت بالایی در محیط‌های مختلف از خود بروز دهد. این محیط‌ها می‌توانند شامل محیط‌هایی با مواد شیمیایی گوناگون باشند و یا هر نوع محیط اسیدی و قلیایی را شامل شوند که در آن مقاومت این نوع گریتینگ در بالاترین میزان ممکن نشان داده می‌شود.

سازه مشبک فایبرگلاس یکی از انواع گریتینگ می‌باشد که با داشتن استحکام و مقاومت بالا شناخته می‌شود. این نوع محصول به دلیل ویژگی‌های خاص و منحصر بفردی که دارد در صنایع مختلف کاربرد داشته و دارای طراحی و ساختاری با استانداردهای لازم جهت عرضه به مشتریان می‌باشد.

سازه مشبک فایبرگلاس نوعی گریتینگ می باشد که از مقاومت بیشتری نسبت به گریتینگ فلزی یا گریتینگ گالوانیزه برخوردار می باشد که در صنعت گریتینگ سازی به آن قطعات گریتینگی فایبرگلاس یا گریتینگ کامپوزیت می گویند. این نوع گریتینگ به خاطر داشتن کامپوزیت در ساختا خود، در برابر ضربه و فشار از تحمل بالایی برخوردار می باشد. این نوع گریتینگ در مقابل آتش ، گرما ، سرما ، حرارت بالا از خود مقاومت بیشتری نشان می دهد. از سایر محاسن این نوع گریتینگ عایق بودن در مقابل جریان برق می باشد.

گریتینگ فایبرگلاس اراک

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

قیمت گریتینگ کامپوزیتی با توجه به مواد مقاوم در آن به روز تعیین می‌گردد. گریتینگ کامپوزیت طبق استانداردهای مشخص در زمینه تولید محصول ارائه می‌گردد از این رو با توجه به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته می‌شود دارای بازدهی بسیار بالایی است.

قیمت گریتینگ کامپوزیتی با توجه به مواد تشکیل دهنده آن شامل الیاف و رزین به صورت متفاوتی عرضه می‌گردد و تعیین قیمت گریتینگ با در نظر گرفتن وزن آن و ساختاری که برای طراحی گریتینگ در انواع مختلف وجود دارد تعیین می‌گردد. با توجه به مساحت و ابعاد قطعات گریتینگی فایبرگلاس و همین طور ضخامتی که دارد قیمت محصول متفاوت می‌باشد.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

مشخصات سازه مشبک فایبرگلاس

این نوع گریتینگ با داشتن استحکام و مقاومت بالا می‌تواند یک عایق مطلوب در برابر جریان الکتریسیته باشد و همین طور در برابر آتش نیز مقاوم می‌باشد. در این محصول امواج رادیویی قابلیت عبور دارند و با سطح مقطع متفاوت جهت کاربرد در محیط‌هایی با مساحت مختلف تولید و عرضه می‌شود.

 

فروش سازه مشبک فایبرگلاس

فروش قطعات گریتینگی فایبرگلاس با در نظر گرفتن ویژگی‌ها و مشخصه‌های بارز آن بالا بوده و کاربرد زیادی دارد. از آنجایی که این محصول اسکلت بندی خاص و استحکام در برابر خوردگی و ضربه را در حد زیادی دارد فروش آن برای کاربرد در کارخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها بیشتر می‌باشد.

فروش قطعات گریتینگی فایبرگلاس با توجه به ویژگی‌های منحصر بفردی که دارد بالا بوده و این محصول طرفداران زیادی دارد. فروشنده گریتینگ در انواع مختلف این محصول را برای کاربرد در پروژه‌های متنوع صنعتی با توجه به نیاز مشتریان ارائه می‌دهد.

 

فروش گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ frp

گریتینگ frp نوعی قطعات گریتینگی فایبرگلاس است که در پروژه‌های صنعتی گوناگون کاربرد دارند و از انواع مقاوم سازه مشبک فایبرگلاس محسوب می‌شود. گریتینگ به صورت شبکه‌های فولادی یا انواع شبکه‌های فایبرگلاس تولید و عرضه می‌گردد و ساختار شبکه‌ای موجود برای این محصول در هر نوعی که باشد امکان عبور هوا را به راحتی امکان پذیر می‌سازد. گریتینگ grp نوع دیگری از این محصول یا به عبارتی نوع دیگری از شبکه های  فایبرگلاس است که که با الیاف شیشه تقویت شده و با اتصالات مناسب کاربری خاص خود را دارد. مشخصات گریتینگ با توجه به ساختار و طراحی آن متفاوت می‌باشد.

مشخصات و ویژگی های گریتینگ frp

گریتینگ frp نوعی گریتینگ کامپوزیتی یا گریتینگ فایبرگلاس می‌باشد که در پروژه‌های صنعتی کاربرد بیشتری از آن مشاهده می‌شود. این نوع گریتینگ در با داشتن مقاومت مناسب در برابر خوردگی می‌تواند هزینه‌های استفاده از محصول را تا میزان بسیار زیادی کاهش دهد. در محیط‌های اسیدی و بازی می‌توان از این محصول به میزان مطلوبی استفاده کرد. به علاوه دارای مقاومت مناسب در برابر آتش می‌باشد و به عنوان یک محصول عایق کاربری خوبی دارد.

 

مشخصات و ویژگی های گریتینگ frp

فروشنده گریتینگ

فروشنده گریتینگ از نوع گریتینگ فایبر گلاس و انواع دیگر از گریتینگ با در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص در طراحی و ساخت محصول آن را تحت عناوین مختلف برای مشتریان عرضه می‌نماید. با در نظر گرفتن وزن و ابعاد گریتینگ و اندازه شبکه‌های موجود برای این محصول فروش آن متفاوت بوده و در کاربردهای مختلف فروش متنوعی خواهد داشت. فروشنده گریتینگ فایبرگلاس با وجود مشخصه‌های بارز در این محصول آن را در اختیار مصرف کنندگان با قیمت و کیفیت مطلوب قرار خواهد داد.

 

فروشنده گریتینگ در اراک

گریتینگ چیست ؟

گریتینگ در واقع به عنوان صفحات مشبکی شناخته می‌شود که می‌تواند برای سطوح مختلف کاربرد داشته باشد. انواع گوناگون از گریتینگ از جمله گریتینگ فایبرگلاس به شکل‌های مختلفی تولید و ساخته می‌شوند. گریتینگ از قسمت‌های مختلفی ساخته شده است که این قسمت‌ها شامل تسمه‌های باربر و رابط همین طور چشمه‌ها می‌باشند. انتخاب مواد اولیه و طراحی محصول با در نظر گرفتن نوع آن متنوع می‌باشد و فروش متفاوتی در کاربردهای صنعتی گوناگون دارد.

مفهوم گریتینگ فایبرگلاس

 

گریتینگ grp

گریتینگ grp از انواع گریتینگ فایبرگلاس می‌باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی است. این نوع از گیتینگ داران وزن بسیار سبک و مناسبی است از این رو حمل و نصب آن ساده بوده و به همین جهت طرفداران زیادی نیز دارد. از آنجایی که اصول استاندارد برای تولید این نوع گریتینگ به بهترین نحو ممکن رعایت شده است از این رو نگهداری از آن ساده می‌باشد و هزینه‌های مربوط به استفاده از آن نیز کم می‌باشد.

سطحی که پس از نصب این نوع گریتینگ فایبرگلاس ایجاد می‌شود دارای لغزش نبوده از این جهت ایمنی و اطمینان از جهت استفاده از آن به بهترین شکل ممکن در صنایع گوناگون به وجود خواهد آمد. طراحی و ساختار گریتینگ grp به شکلی است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای انواع گریتینگ های سنگین وزن و غیر مقاوم شود.

گریتینگ grp

مشخصات گریتینگ

مشخصات گریتینگ در انواع مختلف از جمله گریتینگ فایبرگلاس با در نظر گرفتن ساختار و جنس محصول متفاوت می‌باشد. از آنجایی که گریتینگ حاصل اتصال تسمه‌های مختلف از انواع باربر و رابط می‌باشد ساختاری شبکه‌ای دارد. گریتینگ در انواع مختلف تولید می‌شود و دارای مقاومت متفاوتی است از این رو در صنایع گوناگون نوع خاصی از آن کاربرد خواهد داشت. یکی از انواع بارز با مشخصه‌های بسیار مطلوب گریتینگ فایبرگلاس می‌باشد که که دارای ابعاد و فرم مناسب بوده و نیازی به گالوانیزه شدن ندارد.

عمر انواع گریتینگ با توجه به ویژگی‌های ساختاری و طراحی آن متنوع است اما گریتینگ فایبرگلاس دارای عمری طولانی است و نگهداری آن نیز راحت می‌باشد و این محصول به عنوان نوع خاصی از گریتینگ دارای بازدهی بالایی است. نارسانا بودن گریتینگ فایبرگلاس یا همان نوع کامپوزیتی سبب می‌شود که به عنوان یک محصول خاص و متفاوت شناخته شود.

برخی از کاربردهای گریتینگ فایبرگلاس

  •  صنایع غذایی

  • صنایع الکترونیک

  • گارگاه های صنعتی

  • آزمایشگاه های صنعتی

 

کاربرد گریتینگ فایبرگلاس و کامپوزیت

کاربرد های گریتینگ  فایبرگلاس

گریتینگ های فایبرگلاس معمولاً در مناطق خاصی استفاده می‌شوند. که با توجه به خوردگی و پوسیدگی محل‌های استفاده مورداستفاده قرار می‌گیرند. گریتینگ فایبرگلاس ازنظر شکل ظاهری و تحمل بار تفاوت زیادی با سایر گریتینگها دارند. نسبت به تحمل بار در گریتینگهای فایبرگلاس به سایر گریتینگها پایین‌تر است و همچنین متریال مصرفی گریتینگ کامپوزیتی فایبرگلاس تفاوت زیادی با سایر گریتینگ ها دارد و مواد تشکیل‌دهنده گریتینگ های فایبرگلاس از مواد اولیه فایبرگلاس و همچنین الیاف مخصوص استفاده می‌شود.

معمولاً گریتینگ های کامپوزیتی ازنظر ظاهری به سه سایز تولید می‌شود ارتفاع ۲۵- ۳۰- ۴۰ میلی‌متر و همچنین ابعاد چشمه‌ها نیز ابعاد ۲۵*۲۵ ابعاد ۳۳*۳۳ و ابعاد ۴۰*۴۰ تولید می‌شود گریتینگ کامپوزیتی فایبرگلاس در مکان‌هایی به کار می‌رود که در حد خوردگی و پوسیدگی بالا هست که نمی‌توان از گریتینگ گالوانیزه استفاده نمود و همچنین ناگفته نماند که معمولاً گریتینگهای فایبرگلاس در ابعاد ۱*۲ متر و ۳۳ را در ۶۰/۳ تولید می‌شوند که با توجه به سفارش مشتری گریتنگهای فایبرگلاس با برش‌های مخصوص جوش‌خورده و تحویل مشتری می‌شوند.

 

تنوع گریتینگ کامپوزیت

گریتینگ کامپوزیتی فایبرگلاس در انواع رنگ‌های مختلف تولید می‌گردد که بازهم با توجه به نیاز مشتری بنا به‌جایی که گریتینگ نصب می‌گردد تولید می‌شود چندین رنگ‌به‌رنگ‌های طوسی سبز آبی قرمز زرد از رنگ‌های پرفروش این نوع گریتینگ هست به‌عنوان‌مثال شرکت‌های نفت گاز از رنگ زرد یا قرمز استفاده می کنند در بخش شهرسازی از رنگ طوسی و سبز استفاده می‌گردد در این قسمت عکس‌هایی از این نوع گریتینگ به نمایش گذاشته‌شده است.

مشتری گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش خرید محصولات شرکت با بخش تماس با ما ، تماس حاصل فرمایید

بروز رسانی و آپدیت مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۴