گریتینگ به انگلیسی : آنچه که باید در مورد Grating بدانید اینجاست

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

کلمه گریتینگ با عنوان واژه‌ای که دارای معانی مختلفی است شناخته می‌شود. از جمله معانی رایج برای این واژه شبکه و پنجره است که مفهوم ساختار شبکه‌ای را در این محصول تداعی می‌نماید. انواع مختلف از این محصول در واژه‌های گوناگون انگلیسی به شکل‌های مختلفی ترجمه می‌شوند. گریتینگ به انگلیسی به معنای صفحات مشبکی می‌باشد که به صورت فلزی ساخته و تولید می‌شوند و در اغلب موارد از جنس‌های مختلفی مانند فلز ، فولاد و یا کامپوزیت تولید و ارائه می‌گردد.

در واقع می‌توان گفت در معنای گریتینگ به انگلیسی این مفهوم به صورت محصولی که دارای شبکه‌هایی است که قرارگیری آنها در کنار یکدیگر با فواصل یکسان بوده و با توجه به پروژه خاصی که مورد نظر است به صورت متفاوتی انتخاب و اجرا می‌شوند.

گریتینگ به انگلیسی

گریتینگ فلزی

قطعات گریتینگ فلزی از جمله انواع مقاوم از این محصول می‌باشد که برای سازه‌های فلزی کاربردی گسترده دارد. در ساختمان‌های صنعتی و یا تاسیساتی و در قسمت‌هایی مانند راه پله و پاگردها می‌توان به شکل مناسبی از این محصول استفاده کرد. در مورد کف سازه‌های فلزی بهترین انتخاب برای ایجاد یک پوشش مناسب و مطمئن استفاده از گریتینگ فلزی می‌باشد که زیبایی و مقاومت را توام با یکدیگر در مکان مورد نظر ایجاد نماید.

گریتینگ فلزی را با توجه به شرایطی که محیط مورد نظر دارد آبکاری و گالوانیزه می‌کنند و از نوع مناسبی از این محصول برای پوشش دهی استفاده می‌شود.

مشخصات گریتینگ

سازنده گریتینگ

شرکت‌های سازنده گریتینگ در کارگاه‌های متعدد و مجموعه‌های مختلفی ارائه دهنده این محصول می‌باشند. در واقع سازنده گریتینگ سعی در تولید این محصول به بهترین شکل ممکن از لحاظ ساختار و کیفیت دارد و ارائه دهنده محصولی است که بیشترین تعداد مشتری را برای پروژه‌های اجرایی داشته باشد.

شرکت‌های سازنده گریتینگ با روش‌های مختلفی اقدام به تولید این محصول می‌کنند که از جمله این روش‌ها می‌توان به روش سنتی نیز اشاره کرد که البته در این روش راندمان کار پایین‌تر از روش‌هایی است که جهت پانچ و برش تسمه‌های گریتینگ از تکنولوژی‌های جدید استفاده می‌کنند.

 

سازنده انواع گریتینگ

معنی grating

گریتینگ به انگلیسی به صورت grating نوشته می‌شود و در واقع با معنای شبکه نیز می‌توان این واژه را جستجو کرد. در واقع گریتینگ به عنوان یک صفحه مشبک که در آن اندازه شبکه‌ها و قرارگیری آنها به صورت متقارن و هم اندازه می‌باشد شناخته می‌شود. البته معنی grating به صورت پنجره و یا نرده‌ای نیز بیان می‌شود که همه این واژه‌ها می‌توانند به گونه‌ای مطلوب معنی گریتینگ به انگلیسی را توضیح دهند و کاربرد این محصول را توصیف کنند.

معنی گریتینگ

گریتینگ تهران

از انواع مختلفی از گریتینگ که در تهران تولید و ارائه می‌گردد می‌توان گریتینگ تهران را نام برد. این نوع گریتینگ انواع مختلفی دارد که برای پوشش‌های مختلف با مقاومت مناسب قابل تهیه می‌باشند. قیمت گریتینگ تهران با توجه به نوع آن و وزنی که دارد در کاربری‌های متفاوت دارای تنوع می‌باشد. بهتر است گریتینگ تهران را از نمایندگی‌های معتبری که این نوع محصول را با کیفیت بالا تولید و عرضه می‌کنند تهیه کرد.  گریتینگ تهران قابل استفاده در معابر و کف سازه‌های مختلف با هدف ایجاد مقاومت و استحکام بالا می‌باشد.

 

گریتینگ تهران

آخرین ویرایش و بروز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹