گریتینگ فولادی :چگونه می توان گریتینگ را در سال جدید خریداری نمود؟

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

گریتینگ فولادی از انواع گریتینگ های محکم و بادوام می‌باشد که کاربرد مناسب خود را در صنایع مختلف نشان داده است. این محصول با داشتن ویژگی‌های مخصوص به خود توانسته جایگاهی مطلوب را در بین مصرف کنندگان داشته باشد و با طول عمر بالا قابلیت استفاده از آن افزایش یافته است.
گریتینگ فولادی از انواع گریتینگ فلزی است که سازنده گریتینگ آن را برای مصارف متعددی مانند گریتینگ پله فلزی در طرح‌های مناسب و ابعاد گوناگون عرضه می‌نماید. انواع گریتینگ در مشخصات گوناگون متفاوت بوده و با توجه به وزن گریتینگ می‌توان قیمت گریتینگ فایبر گلاس را به صورت متفاوتی مشاهده نمود. مشخصات گوناگون گریتینگ بر نوع ارائه و قیمت آن اثر می‌گذراند.

شما کاربر گرامی در سال جدید نگران تهیه انواع گریتینگ نباشید چرا که شرکت بزرگ گریتینگ سازی قطعه سازان کلان شهر اراک در کنار شماست

قیمت گریتینگ فلزی و فولادی

امکان ساخت گریتینگ فلزی و انواع گریتینگ فولادی با درخواست مشتری وجود دارد و در صورت نیاز به طراحی ابعاد گریتینگ فلزی مشتری می‌تواند با کارشناسان شرکت‌های تولید کننده گریتینگ مشورت کند. قیمت گریتینگ فلزی را مواد به کار گرفته شده در ساختار آن، وزن گریتینگ فلزی و قیمت روز انواع مختلف گریتینگ تعیین می‌کند اما نکته کلی که در ارتباط با قیمت گریتینگ فلزی وجود دارد این است که این نوع گریتینگ نسبت به کارآیی گسترده و کیفیت ساخت بالایی که دارد مناسب می‌باشد.

 

قیمت گریتینگ فایبرگلاس

قیمت گریتینگ فایبرگلاس با فروش آن ارتباط مستقیم دارد بدین معنا که با کاهش نوسانات بازار و کاهش قیمت گریتینگ فایبرگلاس، تعداد مشتریان برای سفارش این نوع گریتینگ کاربردی افزایش می‌یابد. نکته‌ای که در ارتباط با قیمت گریتینگ فایبرگلاس وجود دارد، قیمت مناسب آن نسبت به مواد باکیفیتی است که برای تولید آن به کار گرفته می‌شود.

 

قیمت گریتینگ فولادی

 

مشخصات گریتینگ فولادی

گریتینگ فولادی یکی از کاربردی‌ترین انواع گریتینگ های به تولید رسیده می‌باشد که به منظور افزایش استحکام و مقاومت آن پس از تولید با استفاده از گالوانیزه گرم پوشش داده می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گریتینگ فولادی عدم محدودیت برای ساخت ابعاد و اندازه آن با درخواست مشتری می‌باشد.

 

سازنده گریتینگ

گریتینگ کالایی است که به صورت آماده و یا سفارشی توسط شرکت سازنده گریتینگ ساخته می‌شود و به مشتری عرضه می‌گردد. سازنده گریتینگ فولادی با کیفیت‌ترین مواد مورد نیاز برای ساخت گریتینگ را به کار می‌گیرد از این رو انواع گریتینگ هی به تولید رسیده نسبت به موارد مشابه از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار می‌باشند و جایگاه ویژه‌ای را در صنایع مختلف و شهرسازی به خود اختصاص داده‌اند.

 

گریتینگ پله فلزی

گریتینگ پله فلزی دارای کاربردی گسترده در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌ها می‌باشد و از مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف برخوردار است. به منظور جلوگیری از لغزش عابران برای پوشش دهی بخشی از گرییتینگ پله فلزی از ورق آجدار استفاده می‌کنند. از دیگر کاربردهای گریتینگ پله فلزی از نوع گریتینگ فولادی ایجاد ارتباط بین طبقات ساختمان می‌باشد.

انواع گریتینگ

امروزه با پیشرفت صنایع مختلف و شهرسازی استفاده از انواع گریتینگ نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. انواع گریتینگ با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، جنس گریتینگ و فاصله اندازی گیری گریتینگ متفاوت می‌باشد. مشتریان می‌توانند انواع گریتینگ فولادی را به همراه مشخصات و قیمت فروش آنها در سایت شرکت سازنده گریتینگ مشاهده کنند و یا در صورت نیاز با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت‌ها تماس حاصل کنند.

 

گریتینگ گالوانیزه

 

وزن گریتینگ

وزن گریتینگ به صورت ثابت نمی‌باشد و با توجه به این که به صورت آماده ساخته شود و یا به صورت سفارشی به تولید برسد وزن آن نیز متفاوت می‌باشد. وزن گریتینگ تأثیر بسزایی در قیمت فروش گریتینگ دارد.

 

مشخصات گریتینگ

گریتینگ که از اتصال تسمه‌های باربر ایجاد می‌شود دارای انواع مختلفی می‌باشد و مشخصات انواع گریتینگ های فلزی و غیر فلزی با یکدیگر متفاوت می‌باشد. نوع گریتینگ، جنس گریتینگ، ابعاد انواع گریتینگ و قیمت روز فروش گریتینگ، مشخصات کلی گریتینگ را تعیین می‌کند.

تماس تلفنی با فلات گرینینگ

آخرین ویرایش و به روز رسانی مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲