ابعاد گریتینگ فلزی : شامل مشخصات،استانداردها و قیمت

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۲۰, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

گریتینگ فلزی از لحاظ ساختاری دارای انواع مختلفی می‌باشد. ابعاد گریتینگ فلزی یکی از عوامل مهم در تولید و فروش این محصول می‌باشد. از آنجایی که گریتینگ فلزی کاربردی گسترده در صنایع دارد از این رو در طراحی باید دارای استانداردهای مشخص از جمله ابعاد معین باشد تا کاربردی گسترده داشته باشد.

ابعاد گریتینگ فلزی با در نظر گرفتن استاندارد گریتینگ در اندازه و سایزهای مختلف وجود دارد.ابعاد گریتینگ فلزی در صنایع مختلف متفاوت بوده و مطابق با کاربردی که دارد توسط شرکت‌های سازنده تولید می‌شود.

استانداردهای بین المللی برای تولید گریتینگ وجود دارد تا این محصول را کاربردی‌تر نماید.

مشخصات گریتینگ در انواع مختلف با اطلاعات فنی متفاوتی عرضه می‌شود از این رو قیمت گریتینگ فلزی و انواع دیگر تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد.

سازنده گریتینگ در شرکت‌های مختلف و در مناطق صنعتی انواع مختلفی از گریتینگ را برای مصرف کنندگان عرضه می‌نمایند.

ابعاد گریتینگ فولادی

استاندارد گریتینگ

استاندارد انواع قطعات گریتینگی اگر به شکل مناسب توسط سازندگان رعایت شود این محصول را با کیفیت بالا و کاربردی‌تر همراه می‌سازد. در استاندارد گریتینگ ابعادی از قبیل طول و عرض گریتینگ به طور مشخص تعیین می‌شود.

ابعاد گریتینگ فلزی نیز باید به صورت استاندارد تعیین شود تا در نقشه‌های طراحی شده به صورت مناسب قابل اجرا باشد. ابعاد گریتینگ فلزی می‌تواند یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت محصول باشد که به هر اندازه به استانداردهای تعیین شده نزدیکتر باشد از جنس مواد مختلف در صنایع خاص کاربردی‌تر می‌شود.

استانداردهای گریتینگ در صنعت

قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ در انواع مختلف با در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی مانند ساخت آن یا نوعی که گریتینگ دارد تحت تأثیر قرار می‌گیرد. از عوامل مؤثر دیگر بر تعیین قیمت گریتینگ می‌توان ابعاد و اندازه گریتینگ را در نظر گرفت.

برخی از انواع سفارشی از گریتینگ ممکن است با داشتن شرایط خاص و ویژه با قیمت بالاتری ارائه شوند. از آنجایی که این محصول به شکل متنوع در نوع ساده و برشی شناخته می‌شود و انواع دایره‌ای نیز دارد از این رو می‌توان گفت قیمت گریتینگ به صورت ثابت مشخص نمی‌شود.

 

قیمت گریتینگ در اراک

مشخصات گریتینگ

مشخصات گریتینگ شامل همه اطلاعات فنی و استانداردهای تولید این محصول می‌شود. گریتینگ ها که شبکه‌هایی از اتصال تسمه‌های باربر و رابط هستند به انواع مختلف تقسیم بندی می‌شوند.

یکی از مشخصات اصلی برای انواع گریتینگ ابعاد گریتینگ فلزی می‌باشد که برای طراحی و ساخت در صنایع مختلف کاربرد دارد. در مشخصات گریتینگ به مواردی مانند تسمه باربر، رابط گریتینگ و چشمه گریتینگ یا به عبارتی مش بندی آن توجه می‌شود تا با توجه به این آیتم‌ها بهترین حالت برای استفاده از آن موجود باشد.

 

مشخصات و استانداردهای گریتینگ

سازنده گریتینگ

سازنده گریتینگ این محصول را در مناطق صنعتی تولید و ارائه می‌نماید.هر شرکت سازنده گریتینگ انواع خاصی از این محصول را تولید می‌نماید. سازنده گریتینگ با توجه به نیاز مشتری و همین طور نقشه‌های طراحی نوعی را که مواد اولیه مناسبی داشته باشد تولید می‌کند.

سازنده گریتینگ باید هر نوع گریتینگ را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نماید. از آنجایی که گریتینگ در مناطق پر تردد نیز استفاده می‌شود باید مقاومت مناسب و بالای آن طیق استانداردهای مشخص رعایت شود. در ضمن سازنده گریتینگ باید توجه داشته باشد که تولید به گونه‌ای صورت گیرد که صرفه اقتصادی برای مصرف کننده نیز داشته باشد.

آخرین ویرایش و بروزرسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰