قیمت گریتینگ |قیمت گریتینگ گالوانیزه گرم + قیمت روز انواع گریتینگ

 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
 • نظرات : 14دیدگاه
قیمت گریتینگ |قیمت گریتینگ گالوانیزه گرم + قیمت روز انواع گریتینگ
نتایج امتیازدهی کاربران : 96% از 5 رای

قیمت گریتینگ :

قیمت گریتینگ در شرایط مختلف با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد. تولید و عرضه انواع گریتینگ به عنوان یک محصول کاربردی در طراحی و ساختار متنوع قیمت فروش متفاوتی دارد و مشتریان با توجه به قیمت موجود می‌توانند کاربردی‌ترین نوع از آن را انتخاب کنند.

قیمت صفحات مشبک به عوامل متعددی بستگی دارد ازجمله نوع گریتینگ ، وزن گریتینگ ، شکل گریتینگ ، ضخامت گریتینگ و موارد دیگری بستگی دارد.بدیهی است که با افزایش ضخامت تسمه‌های مورداستفاده در گریتینگ به همان نسبت قیمت ساخت گریتینگ نیز افزایش خواهد یافت.

 

جزییات قیمت صفحات مشبک

برای اطلاع از جزییات قیمت گریتینگ و صفحات مشبک گالوانیزه و قیمت روز انواع گریتینگ کامپوزیتی و پلاستیکی و نیز قیمت انواع گریتینگ و صفحات مشبک پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. یکی از دیگر از عواملی که در قیمت روز گریتینگ کامپوزیتی مؤثر می‌باشد نوع مواد یا متریال مورداستفاده می‌باشد. همان‌طور که قبلاً به آن اشاره شد انواع گریتینگ به ازنظر مواد تشکیل‌دهنده به چند دسته تقسیم می‌گردد که در ذیل به آن اشاره می‌گردد.

 

 

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه بروز

قیمت گریتینگ فلزی بروز

 

قیمت گریتینگ پله فلزی بروز

 

قیمت گریتینگ استنلس استیل

 

قیمت گریتینگ فایبرگلاس و کامپوزیت

 

توضیحات قیمت گریتینگ ویژه کارفرمایان حوزه ساخت صفحات مشبک و گریتینگ

شرکت قطعه سازان فلات خوشبختانه در مبحث قیمت توانسته است با مشتریان خود ارتباط بسیار خوبی برقرار نماید و همچنین توانسته است قیمتی را ارائه دهد که رضایت کامل پیمانکار یا کارفرما را برآورده سازد. چرا که با این اوضاع اقتصادی کشور خرید برای کارفرمایان و پیمانکاران حوزه نفت و گاز و مکان‌هایی که از گریتینگ استفاده می‌کنند بسیار سخت شده است ولی با این اوصاف این شرکت توانسته است قیمتی را ارائه دهد که ۹۰% مشتریان به طروق مختلف رضایتمندی خودرا اعلام نموده‌اند در. مواردی چون قیمت خوب، کیفیت عالی، متریال و زمان تحویل به موقع محصول از این جمله موارد بوده است.

 

پیشنهاد بخش فروش شرکت قطعه سازان فلات به مشتریان خرید گریتینگ

با توجه به شرایظ فعلی اقتصادی و با توجه به اینکه قیمت‌ها در خیلی از مواقع روزانه و حتی ساعتی تغییر می‌کند پیشنهاد بخش فروش به مشتریان عزیز این است که پس از مطلع شدن از قیمت در اسرع وقت و حتی در اولین فرصت نسبت به انعقاد قرارداد و پرداخت، پیش پرداخت جهت تحویل موارد سفارش داده شده اقدام نماید. با توجه به نوع گریتینگ به عنوال مثال تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه یا تسمه در میلگرد و نیز نوع و ضخامت پوشش گریتینگ و نوع بسته بندی آن قیمت متفاوت خواهد بود.

 

تاثیز کاهش ظاهری قیمت  هنگام استفاده از  متریال های نامرغوب در گریتینگ

در حال حاضر متاسفانه برخی از کارفرمایان فقط به دنبال قیمت پایین گریتینگ هستند و غافل هستند از اینکه هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست چرا که در حال حاضر به خاطر ورود برخی متریال های بی کیفیت و نامرغوب از درجه ۲ و ۳ به بازار و نیز استفاده از ضخامت بسیار کم پوشش‌های گریتینگی بر روی سازه مانند گالوانیزه که باعث کاهش عمر قطعه می‌گردد باعث پایین آمدن قیمت گریتینگ ساخته شده شده است و مشتریان باید بدانند که گریتینگ های ساخته شده اینچنینی دوام بسیار کمتری است به نوع مرغوب آن دارد.

و در پایان خدمت مشتریان عزیز، عرض شود که شرکت فلات گریتینگ تحت هیچ شرایطی تا کنون از متریال های نا مرغوب استفاده نکرده و نخواهد کرد. و نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت به روز گریتینگ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع گریتینگ در اراک

قیمت صفحات مشبک فایبر گلاس و کامپوزیت

قیمت لیست قیمت صفحات مشبک در انواع مختلف از این محصول پرکاربرد با توجه به وزن و ابعادی که دارد به صورت متفاوتی تعیین می‌گردد. در لیست صفحات مشبک می‌توان تمامی جزئیات مربوط به قیمت روز گریتینگ را در انواع مختلف از این محصول مشاهده نمود. قیمت صفحات مشبک فایبر گلاس و قیمت صفحات مشبک پلیمری با توجه به نوع ساختار و طراحی خاص آن به صورت متفاوتی مشخص می‌گردد.مصرف کنندگان می‌توانند با توجه به قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی و کیفیت بالای آن نوع پرکاربردتر را انتخاب کرده و برای نصب در اماکن مختلف با اطمینان خاطر آن را خریداری نمایند.

 

وزن صفحات شبکه ها و سازه های فلزی

وزن گریتینگ از جمله مشخصه‌های فنی و مهم برای این محصول محسوب می‌شود از این رو در انواع گریتینگ متفاوت بوده و سازنده گریتینگ سعی در تولید و عرضه انواع گریتینگ با وزن بهینه و کاربری مطلوب دارد تا مشتریان خود را راضی نگه دارد. استحکام انواع گریتینگ تولیدی با در نظر گرفتن وزن آن یکی از فاکتورهایی است که قیمت صفحات مشبک را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

قیمت صفحات مشبک

قیمت صفحات مشبک یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار بر خرید این محصول از سوی مشتریان می‌باشد. قیمت صفحات مشبک  در اندازه و ابعاد متنوعی که از این محصول وجود دارد متفاوت می‌باشد. همین طور شکل هندسی طراحی شده برای گریتینگ در تنوع بالا و میزانی از نیرویی که بارگذاری می‌شود با وجود ضخامت متفاوت برای آن می‌تواند قیمت را دچار تغییراتی سازد.

 

لیست قیمت صفحات مشبک

در لیست قیمت صفحات مشبک که توسط سازندگان و شرکت‌های مختلف تولید کننده این محصول ارائه می‌شود می‌توان با توجه به مشخصات فنی این محصول که در انواع مختلف وجود دارد تنوع قیمت را مشاهده نمود. اندازه و ابعاد گریتینگ و کاربردی که هر کدام از آنها دارند در تعیین قیمت صفحات مشبک اثرگذار می‌باشند. مشتریان می‌توانند با مراجعه به لیست قیمت‌ها بهترین و کاربردی‌ترین نوع محصول را با توجه به قیمتی که دارد خریداری نمایند. قیمت روز گریتینگ تحت تأثیر قیمت مواد اولیه برای تولید آن نیز قرار دارد.

لیست قیمت سازه های فلزی

قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس

قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس با توجه به طراحی خاص و مقاومت بالایی که دارد به شکلی متفاوت تعیین می‌گردد. در ساختار این نوع گریتینگ از مواد باکیفیتی استفاده شده است تا استحکام بالای خود را به بهترین شکل ممکن در هر محیطی نشان دهد. به هر اندازه که ضخامت موجود برای تسمه‌های مورد استفاده در این محصول بیشتر باشد در نهایت قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس نیز بیشتر خواهد شد.

 

قیمت صفحات مشبک پلیمری

قیمت صفحات مشبک پلیمری با توجه به این که وزن این محصول سبک است و در نهایت می‌تواند مقاومت بالا و مطلوبی را از خود نشان بدهد با در نظر گرفتن قطعات مورد استفاده و کاربردی در آن متنوع می‌باشد. با توجه به پروسه تولید برای این محصول و مراحل مختلفی که در فرایند تولید آن وجود دارد قیمت صفحات مشبک پلیمری تعیین می‌گردد.

قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی

قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی در دسته بندی‌های مختلف از این محصول به شکل‌های مختلفی مشخص می‌گردد. از آنجایی که گریتینگ کامپوزیتی مقاومت شیمیایی بالایی دارد و همین طور در محیط‌های مختلف صنعتی کاربرد مطلوبی از آن مشاهده می‌گردد با قابلیت ساخت متفاوت در قیمت‌های متنوع عرضه می‌گردد. دسته بندی‌های مختلف از گریتینگ کامپوزیتی در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون و همین طور ابعاد متنوع در چشمه‌های آن از فاکتورهایی است که در تعیین و عرضه قیمت شبکه های مشبک مؤثر است.

قیمت روز گریتینگ

قیمت روز گریتینگ با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف مانند ساخت آن با روش‌های دستی و یا اتوماتیک همین طور سفارشی سازی آن متنوع است. با توجه به نوع پروفیل مورد استفاده در ساخت گریتینگ و وزن تمام شده آن بر اساس متراژی که دارد محاسبه قیمت محصول متنوع می‌باشد. قیمت صفحات مشبک با وجود قطعاتی که برای ساخت گریتینگ استفاده می‌شود فرق می‌کند. به هر میزان مواد اولیه در تولید محصول قیمت مناسب‌تری داشته باشند قیمت روز گریتینگ نیز مناسب‌تر تعیین می‌شود.

وزن گریتینگ

وزن گریتینگ یک عامل بسیار مهم در تعیین قیمت صفحات مشبک برای فروش و عرضه برای مشتریان می‌باشد. اگر فاصله‌ای که بین باربرهای موجود در گریتینگ وجود دارد بیشتر شود در نهایت مقاومت مورد انتظار برای گریتینگ نیز بیشتر خواهد شد و این امر تاثیری بر وزن گریتینگ نخواهد داشت. پس فاصله زیاد موجود برای باربر در تعیین قیمت شبکه های مشبک نقشی ندارد. آنچه که در بالا رفتن و یا کم شدن وزن گریتینگ تأثیر دارد ضخامت تسمه‌ها و به همین ترتیب ارتفاع در نظر گرفته شده برای تسمه‌ها می‌باشد. قطر میلگرد نیز از فاکتورهایی است که بر وزن گریتینگ اثر دارد. به هر میزان وزن گریتینگ بیشتر شود در نهایت قیمت شبکه های مشبک بیشتر می‌شود البته در بسیاری موارد سعی بر تولید انواع گریتینگ سبک وزن‌تر با استحکام بیشتر می‌باشد.

سازنده گریتینگ

سازنده گریتینگ در مناطق گوناگون با توجه به کارآمد بودن این محصول اقدام به تولید و عرضه انواع گریتینگ می‌نماید. قیمت صفحات مشبک در انواع سفارشی که توسط سازندگان تولید می‌شود بیشتر خواهد بود. مطابق با استانداردهای مشخص در مورد ساخت این محصول سازنده گریتینگ انواع گریتینگ فلزی و گالوانیزه و کامپوزیتی را با ویژگی‌های منحصر بفردی ارائه می‌نماید.

 

انواع گریتینگ

گریتینگ محصولی است که در انواع مختلفی تولید می‌شود تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. این محصول کاربردی در هر نوعی مشخصه‌های مخصوص به خود را دارد. گریتینگ با توجه به جنس آن و نوع تسمه‌های باربر و رابط نامگذاری می‌شود. کاربرد هر نوع گریتینگ متفاوت بوده و برای هر صنعت خاصی می‌توان نوع مناسبی از آن را انتخاب کرد. به طور کلی با توجه به نوع ساخت و مواد تشکیل دهنده این محصول گریتینگ در انواع فلزی، انواع گریتینگ آلومینیومی، گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ فایبرگلاس، انواع گریتینگ استیل و نوع تسمه در نیم تسمه طبقه بندی و به بازار مصرف ارائه می‌گردد. قیمت صفحات مشبک در هر یک از موارد ذکر شده متفاوت از دیگری است. به هر میزان که این محصول کیفیت ساخت بالایی از لحاظ دیتیل تشکیل دهنده خود داشته باشد کاربردی مطلوب‌تر و استحکام بیشتری خواهد داشت.

 

انواع قطعات گریتینگی ازلحاظ مواد تشکیل‌دهنده :

 • گریتینگ فلزی یا فولادی
 • گریتینگ فلزی با آبکاری گرم (گالوانیزه)
 • گریتینگ استیل

 • گریتینگ کامپوزیت یا فایبرگلاس
 • گریتینگ آلومینیم
 • گریتینگ الکتروفورج (ماشینی)

با توجه به دسته‌بندی بالا قیمت روز گریتینگ در هر بخش با توجه به مراحل و پروسه تولید متفاوت خواهد بود.به‌عنوان نمونه قیمت صفحات مشبک گالوانیزه در حالت تولید گریتینگ گالوانیزه از گریتینگ فایبرگلاس ارزان‌تر خواهد بود. با توجه به ارزان بودن قیمت قطعات گریتینگ گالوانیزه ، این قطعه گریتینگی از بقیه پرکاربردتر می‌باشد. ضمناً قیمت این قطعه گریتینگی معمولاً بر اساس وزن آن محاسبه می‌گردد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه

قیمت گریتینگ گالوانیزه به موارد ذیل بستگی دارد

 • فاصله چشمه‌های گریتینگی
 • ضخامت و وزن گریتینگ
 • نوع گریتینگ مانند تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه

 • گالوانیزه یا نبودن قطعه گریتینگی

 • موارد سفارشی مانند استفاده از لولا در قطعه

نکته : اگر در رابطه با موارد بالا قطعه گریتینگی در بازار به‌صورت ساخته‌شده موجود باشد این موارد نقش کمتری در قیمت قطعه گریتینگی خواهند داشت.

 

موارد تعیین قیمت در گریتینگ به‌عنوان دربرگیرنده کانال آب

 • ابعاد کانال

 • وزن گریتینگ

 • نوع مواد و جنس گریتینگ

قیمت قطعات گریتینگ به‌صورت  پیش‌ساخته در بازار

گریتینگ های گالوانیزه پیش‌ساخته در دو تیپ شیاری ( نرده‌ای ) و مشبک عرضه می‌شوند. گریتینگ گالوانیزه پیش‌ساخته بازاری به دو صورت شیاری یا نرده‌ای و مشبک گونه تولید و در بازار عرضه می‌گردد. گریتینگ های ساخته‌شده به‌صورت شیاری یا نرده‌ای به‌صورت پانچ شده هستند که معمولاً برای عبور افراد عابر طراحی و تولید می‌گردند.

 

خرید گریتینگ از شرکت قطعه سازان فلات

شرکت گریتینگ سازی قطعه سازان فلات مفتخر است که یکی از معدود سازندگان قطعات گریتینگی باقیمت پایین و ارزان می‌باشد بدون اینکه این افت قیمت تأثیری در کیفیت متریال و نوع مونتاژ قطعات داشته باشد. شما کاربران و مشتریان گرامی برای دریافت آخرین قیمت روز گریتینگ می‌توانید همواره با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس با مدیر فروش شرکت

۰۹۱۸-۶۹۸-۴۰۶۰ شعبانی