قیمت روز گریتینگ+فروش انواع گریتینگ با مشخصات فنی عالی

شرکت قطعه سازان فلات نمایندگی فروش انواع صفحات مشبک در برندها و اندازه های مختلف می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با 💰قیمت گریتینگ به صورت ⏲ لحظه ای و همچنین اخذ مشاوره رایگان در زمینه 🛒با خرید و فروش محصولات شرکت با کارشناسان متخصص در زمینه فروش در خدمت شما هستیم . به دنبال گریتینگ باکیفیت و مقاوم هستید؟ ما بهترین قیمت و مشخصات فنی گریتینگ را برای شما فراهم کرده‌ایم. با ما تماس بگیرید و از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید.
تاریخ به روز رسانی : آذر ۱۱, ۱۴۰۲ @
لیست قیمت گریتینگ به صورت روزانه

فهرست مطالب

قیمت گریتینگ (به انگلیسی :‌ Grating price) : اگر شما به دنبال گریتینگ با کیفیت و قیمت مناسب هستید، شما به جای درست آمده‌اید. ما می‌توانیم به شما انواع  گریتینگ را با جزئیات کامل معرفی کنیم و بهترین پیشنهاد را برای خرید آنها بدهیم برای اطلاع از قیمت روز گریتینگ، شما می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته و در رابطه با قیمت انواع گریتینگ مشاوره رایگان داشته باشید.

کارشناسان فروش ما اطلاعات کاملی در مورد انواع گریتینگ، مشخصات فنی، نحوه سفارش و ارسال محصول به شما می دهند. اگر شما به دنبال تخفیف ویژه هستید، ما به شما یک پیشنهاد فوق‌العاده می دهیم شما نسبت به نوع محصول و حجم محصولات سفارش داده شده می توانید تا ۲۰ درصد از شرکت قطعه سازان فلات تخفیف بگیرید.

 این یک فرصت منحصر به فرد است که نباید از دست بدهید. ما می‌توانیم به شما بهترین کیفیت و سرعت را در تحویل گریتینگ تضمین نماییم. برای سفارش گریتینگ از طریق شرکت قطعه سازان فلات ، شما فقط کافی است به کارشناسان فروش شرکت بگویید که چه نوع گریتینگی می‌خواهید، چه ابعاد و وزنی دارد و چه تعدادی می‌خواهید. ما برای شما قیمت نهایی را با احتساب تخفیف محاسبه می‌کنیم و سفارش شما را ثبت می‌کنیم. پس از آن، شما می‌توانید هزینه سفارش خود را از طریق کارت بانکی یا پرداخت آنلاین پرداخت نمایید.

ضمنا قیمت گریتینگ بستگی به جنس، ابعاد، وزن و مش بندی آن دارد. برای مثال، گریتینگ گالوانیزه از گریتینگ فلزی گران‌تر است چون دارای لایه‌ای از روی است که آن را در برابر خوردگی محافظت می‌کند. گریتینگ استیل هم از گریتینگ گالوانیزه گران‌تر است چون دارای خاصیت ضد زنگ است.

فروش گریتینگ گالوانیزه

لیست قیمت گریتینگ گالوانیزه با پوشش گرم

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه۵۹/۵۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه۵۶/۶۰۰ ت
تسمه در میلگرد۵۴/۵۰۰ ت
تسمه در چهار پهلو۵۴/۵۰۰ ت
فروش گرییتنگ و بارگیری محصول

لیست قیمت گریتینگ فلزی بدون گالوانیزه

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه۴۵/۳۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه۴۴/۸۵۰ ت
تسمه در میلگرد۴۴/۴۰۰ ت
تسمه در چهار پهلو۴۴/۴۰۰ ت

قیمت صفحات مشبک گالوانیزه به موارد ذیل بستگی دارد
فاصله چشمه‌های گریتینگی
ضخامت و وزن گریتینگ

نوع گریتینگ مانند تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه

گالوانیزه یا نبودن قطعه گریتینگی

موارد سفارشی مانند استفاده از لولا در قطعه

نکته : اگر در رابطه با موارد بالا قطعه گریتینگی در بازار به‌صورت ساخته‌شده موجود باشد این موارد نقش کمتری در قیمت گریتینگ فلزی خواهند داشت.

موارد تعیین قیمت در گریتینگ به‌عنوان دربرگیرنده کانال آب

ابعاد کانال

وزن گریتینگ

نوع مواد و جنس گریتینگ

قیمت قطعات گریتینگ به‌صورت  پیش‌ساخته در بازار

گریتینگ های گالوانیزه پیش‌ساخته در دو تیپ شیاری ( نرده‌ای ) و مشبک عرضه می‌شوند. گریتینگ گالوانیزه پیش‌ساخته بازاری به دو صورت شیاری یا نرده‌ای و مشبک گونه تولید و در بازار عرضه می‌گردد. گریتینگ های ساخته‌شده به‌صورت شیاری یا نرده‌ای به‌صورت پانچ شده هستند که معمولاً برای عبور افراد عابر طراحی و تولید می‌گردند.

لیست قیمت گریتینگ پله فلزی با پوشش گالوانیزه گرم

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه با گالوانیزه۶۰/۰۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه با گالوانیزه۵۸/۰۰۰ ت
تسمه در میلگرد با گالوانیزه۵۵/۰۰۰ ت
تسمه در چهارپهلو با گالوانیزه۵۴/۹۰۰ ت

لیست قیمت گریتینگ پله فلزی با پوشش گالوانیزه گرم

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه با گالوانیزه۶۰/۰۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه با گالوانیزه۵۸/۰۰۰ ت
تسمه در میلگرد با گالوانیزه۵۵/۰۰۰ ت
تسمه در چهارپهلو با گالوانیزه۵۴/۹۰۰ ت

لیست قیمت گریتینگ پله فلزی بدون گالوانیزه

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه بدون گالوانیزه۴۵/۰۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه بدون گالوانیزه۴۴/۳۰۰ ت
تسمه در میلگرد بدون گالوانیزه۴۴/۰۰۰ت
تسمه در چهارپهلو بدون گالوانیزه۴۴/۰۰۰ ت

لیست قیمت بروز انواع گریتینگ استنلس استیل ۳۰۴

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه ۳۰۳۵۷۰/۰۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه ۳۰۴۵۵۰/۰۰۰ ت
تسمه در میلگرد ۳۰۴۵۴۰/۰۰۰ ت

لیست قیمت بروز انواع گریتینگ استنلس استیل ۳۱۶

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تسمه ۳۱۶۵۸۰/۰۰۰ ت
تسمه در نیم تسمه ۳۱۶۵۶۰/۰۰۰ ت
تسمه در میلگرد ۳۱۶۵۵۰/۰۰۰ ت

لیست قیمت بروز انواع گریتینگ فایبرگلاس(کامپوزیت)

نوع محصولقیمت
فایبرگلاس ارتفاع ۲۵۱/۵۲۰/۰۰۰
فایبرگلاس ارتفاع ۳۰۲/۰۵۰/۰۰۰
فایبرگلاس ارتفاع ۳۸۲/۵۵۰/۰۰۰

قیمت لیست قیمت صفحات مشبک در انواع مختلف از این محصول پرکاربرد با توجه به وزن و ابعادی که دارد به صورت متفاوتی تعیین می‌گردد. در لیست صفحات مشبک می‌توان تمامی جزئیات مربوط به قیمت روز گریتینگ را در انواع مختلف از این محصول مشاهده نمود. قیمت صفحات مشبک فایبر گلاس و قیمت صفحات مشبک پلیمری با توجه به نوع ساختار و طراحی خاص آن به صورت متفاوتی مشخص می‌گردد.مصرف کنندگان می‌توانند با توجه به قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی و کیفیت بالای آن نوع پرکاربردتر را انتخاب کرده و برای نصب در اماکن مختلف با اطمینان خاطر آن را خریداری نمایند.

توضیحات قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس

قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس با توجه به طراحی خاص و مقاومت بالایی که دارد به شکلی متفاوت تعیین می‌گردد. در ساختار این نوع گریتینگ از مواد باکیفیتی استفاده شده است تا استحکام بالای خود را به بهترین شکل ممکن در هر محیطی نشان دهد. به هر اندازه که ضخامت موجود برای تسمه‌های مورد استفاده در این محصول بیشتر باشد در نهایت قیمت صفحات مشبک فایبرگلاس نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت صفحات مشبک پلیمری با توجه به این که وزن این محصول سبک است و در نهایت می‌تواند مقاومت بالا و مطلوبی را از خود نشان بدهد با در نظر گرفتن قطعات مورد استفاده و کاربردی در آن متنوع می‌باشد. با توجه به پروسه تولید برای این محصول و مراحل مختلفی که در فرایند تولید آن وجود دارد قیمت صفحات مشبک پلیمری تعیین می‌گردد.

توضیحات قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی

قیمت صفحات مشبک کامپوزیتی در دسته بندی‌های مختلف از این محصول به شکل‌های مختلفی مشخص می‌گردد. از آنجایی که گریتینگ کامپوزیتی مقاومت شیمیایی بالایی دارد و همین طور در محیط‌های مختلف صنعتی کاربرد مطلوبی از آن مشاهده می‌گردد با قابلیت ساخت متفاوت در قیمت‌های متنوع عرضه می‌گردد. دسته بندی‌های مختلف از گریتینگ کامپوزیتی در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون و همین طور ابعاد متنوع در چشمه‌های آن از فاکتورهایی است که در تعیین و عرضه قیمت شبکه های مشبک مؤثر است.

قیمت روز گریتینگ با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف مانند ساخت آن با روش‌های دستی و یا اتوماتیک همین طور سفارشی سازی آن متنوع است. با توجه به نوع پروفیل مورد استفاده در ساخت گریتینگ و وزن تمام شده آن بر اساس متراژی که دارد محاسبه قیمت محصول متنوع می‌باشد. قیمت صفحات مشبک با وجود قطعاتی که برای ساخت گریتینگ استفاده می‌شود فرق می‌کند. به هر میزان مواد اولیه در تولید محصول قیمت مناسب‌تری داشته باشند قیمت روز گریتینگ نیز مناسب‌تر تعیین می‌شود.

قیمت بروز انواع گریتینگ الکتروفورج

نوع محصولقیمت هر کیلو
تسمه در تابیده۵۶/۵۰۰ ت

گریتینگ محصولی است که در انواع مختلفی تولید می‌شود تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. این محصول کاربردی در هر نوعی مشخصه‌های مخصوص به خود را دارد. گریتینگ با توجه به جنس آن و نوع تسمه‌های باربر و رابط نامگذاری می‌شود. کاربرد هر نوع گریتینگ متفاوت بوده و برای هر صنعت خاصی می‌توان نوع مناسبی از آن را انتخاب کرد.

 به طور کلی با توجه به نوع ساخت و مواد تشکیل دهنده این محصول گریتینگ در انواع فلزی، انواع گریتینگ آلومینیومی، گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ فایبرگلاس، انواع گریتینگ استیل و نوع تسمه در نیم تسمه طبقه بندی و به بازار مصرف ارائه می‌گردد. قیمت صفحات مشبک در هر یک از موارد ذکر شده متفاوت از دیگری است. به هر میزان که این محصول کیفیت ساخت بالایی از لحاظ دیتیل تشکیل دهنده خود داشته باشد کاربردی مطلوب‌تر و استحکام بیشتری خواهد داشت.

خرید گریتینگ از شرکت قطعه سازان فلات

شرکت گریتینگ سازی قطعه سازان فلات مفتخر است که یکی از معدود سازندگان قطعات مشبک باقیمت پایین و ارزان می‌باشد بدون اینکه این افت قیمت تأثیری در کیفیت متریال و نوع مونتاژ قطعات داشته باشد. شما کاربران و مشتریان گرامی برای دریافت آخرین قیمت روز ورق ها و سازه های تولید شده مشبک گونه می‌توانید همواره با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

قیمت گریتینگ‌ها مستلزم مجموعه‌ای از اصول و معیارهایی است که بر اساس آنها تعیین می‌شود. این اصول شامل نوع و کیفیت گریتینگ، طراحی، محتوا، و نیازهای مشتریان می‌شود. راهنمای کامل خرید گریتینگ با بهترین قیمت به دقت به این موارد توجه می‌کند و ابزارهایی را ارائه می‌دهد تا انتخاب بهترین گریتینگ‌ها به همراه قیمت‌گذاری منطقی و دلایل آن را برای مشتریان و کاربران فراهم سازد، تا تصمیمات خرید منطبق با نیازها و بودجه خود را بگیرند.

برای خرید گریتینگ‌های استاندارد با بهترین قیمت، نخستین گام این است که به دقت نیازهای خود را تحلیل کنید. شما می‌توانید با توجه به موضوع گریتینگ، نوع و اندازه آن، مقصد استفاده، و مخاطبان مورد هدف، نیازهای خود را مشخص کنید. سپس، با مقایسه کیفیت و قیمت گریتینگ‌های مختلف، مطمئن شوید که انتخابی را انجام می‌دهید که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت منطبق با خواسته‌های شما باشد.

هنگام خرید گریتینگ، بهتر است از تحقیقات دقیق و مقایسه‌ی محصولات مختلف استفاده کنید. بررسی نظرات و بازخوردهای مشتریان نیز می‌تواند به شما در انتخاب مناسب کمک کند. همچنین، فراموش نکنید که از تخفیفات و پیشنهادات ویژه استفاده کنید. پایبندی به بودجه مشخص و جستجوی گزینه‌های تخفیف‌دار می‌تواند شما را به خریدی هوشمندانه و با بهترین قیمت هدایت کند.

قیمت گریتینگ (به انگلیسی : Grating price) : 

در شرایط مختلف با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد. تولید و عرضه انواع گریتینگ به عنوان یک محصول کاربردی در طراحی و ساختار متنوع قیمت فروش متفاوتی دارد و مشتریان با توجه به قیمت موجود می‌توانند کاربردی‌ترین نوع از آن را انتخاب کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله 👈 گریتینگ شرکت قطعه سازان فلات را مطالعه فرمایید.

قیمت گریتینگ به عوامل متعددی بستگی دارد ازجمله نوع  ، وزن  ، شکل  ، ضخامت  و موارد دیگری بستگی دارد.بدیهی است که با افزایش ضخامت تسمه‌های مورداستفاده در محصول ساخته شده به همان نسبت قیمت محصول تولید شده نیز افزایش خواهد یافت.

توجه

۱-کلیه قیمت های اعلام شده در لیست قیمت ها جهت خرید گریتینگ به تومان می باشد.

۲-محل تحویل محصولات جلوی درب کارخانه می باشد.

۳-فروش گریتینگ به صورت هم کیلویی و هم متر مربع می باشد.

۴-در مورد خرید گریتینگ فایبرگلاس حتما تماس بگیرید.

لیست قیمت انواع صفحات مشبک فلزی

در این بخش از این محتوا قصد داریم که لیست قیمت بروز و آنلاین انواع محصولات مشبک فلزی شامل گالوانیزه با پوشش گرم ، فلزی بدون پوشش روی کاری شده ، پله فلزی ، الکتروفورج ، استیل ، آلومینیومی و نیز انواع محصولات مشبک غیر فلزی شامل فایبرگلاس ، کامپوزیت یا پلاستیکی را در اختیار شما مشتری عزیز و گرامی قرار دهیم. امیدواریم که شرکت قطعه سازان فلات اراک بتواند اطلاعات مورد نیاز شما را به سرعت و بسیار دقیق به شما بزرگوار ارائه نماید.

توضیحات مربوط به قیمت صفحات مشبک

قیمت صفحات مشبک یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار بر خرید گریتینگ از سوی مشتریان می‌باشد. قیمت صفحات مشبک  در اندازه و ابعاد متنوعی که از این محصول وجود دارد متفاوت می‌باشد. همین طور شکل هندسی طراحی شده برای گریتینگ در تنوع بالا و میزانی از نیرویی که بارگذاری می‌شود با وجود ضخامت متفاوت برای آن می‌تواند قیمت را دچار تغییراتی سازد.

در لیست قیمت صفحات مشبک که توسط سازندگان و شرکت‌های مختلف تولید کننده این محصول ارائه می‌شود می‌توان با توجه به مشخصات فنی این محصول که در انواع مختلف وجود دارد تنوع قیمت را مشاهده نمود. اندازه و ابعاد گریتینگ و کاربردی که هر کدام از آنها دارند در تعیین قیمت صفحات مشبک اثرگذار می‌باشند. مشتریان می‌توانند با مراجعه به لیست قیمت‌ها بهترین و کاربردی‌ترین نوع محصول را با توجه به قیمتی که دارد خریداری نمایند. قیمت روز گریتینگ تحت تأثیر قیمت مواد اولیه برای تولید آن نیز قرار دارد.

نکات و موارد اساسی و مهم هنگام خرید انواع صفحات مشبک صنعتی

برای خرید هر نوع صفحه یا سازه مشبک اعم از فلزی یا غیرفلزی باید به موارد ذیل دقت نمود چرا که استخراج قیمت نهایی محصول تولید شده به تک تک مواردی که اشاره خواهد شد بستگی دارد

۱-نوع محصول که مثلا می تواند تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه باشد

۲-نوع مش بندی 

۳-شکل هندسی سازه و محصول تولید شده

۴-میزان تراشکاری یا برشکاری ایجاد شده در محصول

۵-نقشه ساخت و تولید محصول

۶-ارتفاع و صخامت محصول تولید شده

آیکن جدید شرکت قطعه سازان فلات اراک

مشخصات و خصوصیات صفحه مشبک تسمه در تسمه از نوع گالوانیزه

نوع محصول :‌ تسمه در تسمه ، نیم تسمه ، میلگرد و چهار پهلو
جنس پوشش روی محصول :‌ گالوانیزه نوع گرم
خصوصیت نوع محصول : مقاومت بالا در برابر رطوبت هوا ، سایش ، سرما ، لغزش و عوامل و شرایط جوی محیط

قیمت گریتینگ گالوانیزه اعلام شده در لیست در صورت تغییرات بلافاصله تصحیح و منتشر خواهد شد.

لیست قیمت انواع صفحات مشبک غیرفلزی

در این بخش قصد داریم که قیمت بروز و لحظه ای انواع صفحات مشبک غیرفلزی از نوع ورق های فایبرگلاس یا کامپوزیت و نیز ورق های مشبک از جنس پلاستیک را هم در اختیار شما کاربران و مشتریان عزیز قرار دهیم در صورتیکه به اطلاعات و جزییات فنی بیشتر در رابطه با خرید محصولات مشبک داشتید لطفا با کارشناسان فروش شرکت فلات اراک تماس بگیرید.

جمع بندی (خلاصه مطالب)

به طور خلاصه می توان گفت که قیمت گریتینگ یکی از عوامل مهم در انتخاب و خرید گریتینگ است. گریتینگ یک نوع سازه فلزی است که برای پوشش سطوح مختلف مانند کف، پله، سقف و غیره استفاده می‌شود. گریتینگ‌ها می‌توانند از جنس‌های مختلفی مانند فولاد، آلومینیوم، استنلس استیل و گالوانیزه باشند و دارای اندازه‌ها، شکل‌ها و طرح‌های متنوعی هستند. قیمت گریتینگ به عواملی مانند جنس، ابعاد، وزن، کیفیت، تولید کننده و فروشنده بستگی دارد. امیدوار هستیم که در رابطه نحوه خرید انواع گریتینگ و نیز قیمت روز صفحات مشبک اطلاعات خوبی در اختیار شما مشتری یا کاربری گرامی گذاشته باشیم . در ضمن در صورتیکه جهت خرید محصولات ما نیاز به مشاوره رایگان داشتید می توانید با کارشناسان خبره در فروش محصولات مشبک تماس بگیرید.