گریتینگ گالوانیزه :‌ قیمت گریتینگ گالوانیزه در تهران + ورق گریتینگ گالوانیزه

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

گریتینگ گالوانیزه بر اساس استاندارد ASTMA123  گالوانیزه می گردد که معتبرترین استاندارد دنیا می باشد چرا که فرایند گالوانیزاسیون بر اساس یک فرایند خاص در یک شرایط خاص انجام می گردد. گریتینگ(Grating) بعد از مرحله ساخت و تکمیل شدن قطعه باید خوب تمیز کاری شده و عاری از هرگونه مواد ناخالص به روی قطعه گریتینگ باشد.ناگفته نماند در هنگام تولید گریتینگ باید به این موضوع توجه داشت. که ساخت گریتینگ به نحوی صورت گیرد که در شرایط ۴۰۰ درجه وان گالوانیزه دچار مشکل نشود.

گریتینگ گالوانیزه تهران

 

گریتینگی که تولید می شود باید جوری ساخته شود که تلرانس جابجایی داشته باشد چرا که اگر این تلرانسها وجود نداشته باشد در دمای بالای گالوانیزه دچار تابیدگی می گردد. که بعد از گالوانیزه به هیچ وجه قابل اصلاح نمی باشد. همانطور که در بخشهای دیگر اشاره گردید. قطعه گریتینگ به کارگاه گالوانیزه جهت گالوانیزاسیون ارسال می گردد.

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد گریتینگ در صنایع مختلف گسترش یافته است و در انواع مختلف گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه و یا گریتینگ فایبر گلاس کاربردی وسیع در صنعت دارد. امروزه از گریتینگ با توجه به نیاز و پیشرفت هایی که در زمینه تولیدات آن انجام شده است در شهرسازی و زیبا سازی خیابان ها و معابر استفاده می شود.در گذشته گریتینگ بیشترین کاربرد را در کف پوش کارخانه های صنعتی و راه پله های سازه های فلزی داشت اما در حال حاضر با بهینه سازی صورت گرفته در ساختار محصول و با انتخاب متریال مناسب این امکان وجود دارد که از آن در صنعت ساختمان نیز استفاده شود. در صنعت ساختمان می توان راه پله های فرار و اسپیرال( پله گردان) را از نوع گریتینگ طراحی کرد و به تولید رساند.

مراحل تولید گریتینگ گالوانیزه

۱- مرحله تخلیه بار:

که می بایست محصول با اهمیت خاصی و احتیاط تخلیه گردد.

۲-مرحله اسیدشویی:

در این مرحله قطعات وارد حوضچه اسید می شوند و به مدت و زمانی مشخص که بستگی به ضخامت و نوع متریال مصرفی در وان اسید قرار میگیرد

۳-مرحله پیش گرم:

در این مرحله بعد از اسیدشویی تمیز شده قطعه از مواد زاید قطعه به قسمت پیش گرم به مدت مشخص شده ای وارد می گردد تا خشک شود زیرا اگر قطعه خشک نباشد بعد از گالوانیزه دچار مشکل می گردد.

 

گریتینگ گالوانیزه گرم

۴-مرحله گالوانیزه:

در این مرحله گریتینگها برای مدت زمان مشخص شده ای که باز هم بستگی به نوع متریال و ضخامت و همچنین طول و عرض کار بستگی دارد نگه داشته میشوند که عملیات گالوانیزه انجام گردد که به ضخامت دلخواه مشتری انجام شده باشد

۵-مرحله سرد شدن گریتینگ:

در این مرحله بعد از خروج از حوضچه مذاب وارد وان آب سرد می گردد تا سرد شود چرا که اگر این فرایند صورت نگیرد شیرآبه های گالوانیزه باعث عدم ظاهر زیبای قطعه می گردد

۶-مرحله تمیزکاری و بسته بندی:

در این مرحله قطعات تمیزکاری شده و به روی پالتهای مخصوص بسته بندی می گردد در این مرحله نیز بنا به نیاز مشتری می باشد در بعضی از مواقع اگر قطعه دارای نقطه باشد که گالوانیزه انجام شده باشد آن مرحله تمیز شده و با ژله اسپری زینگ که همان گالوانیزه است پوشش داده می شود.

گریتینگ فلزی

گریتینگ گالوانیزه تهران

بیشترین کاربرد این ورق در مواردی است که ورق در معرض رطوبت قرار دارد و امکان خوردگی و زنگ زدن آهن وجود دارد. گریتینگ گالوانیزه تهران با درخواست مشتری برای سفارش و خرید در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت و کیفیت اقدام به ساخت قطعات گریتینگ درخواستی می کند.

شرکت های معتبر تولید کننده گریتینگ گالوانیزه تهران از مجهزترین شرکت ها در زمینه طراحی ، ساخت و تولید گریتینگ فلزی ، گریتینگ گالوانیزه ، گریتینگ آلومینیوم و گریتینگ استیل بعد از شرکت های استان مرکزی در اراک می باشند.

 

گریتینگ گالوانیزه تهران

گریتینگ گالوانیزه تهران

قیمت گریتینگ گالوانیزه

به منظور محاسبه قیمت از دو روش استفاده می شود.

۱- تعیین قیمت این محصول بر اساس وزن آن:

هنگامی که مشتری گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می کند یعنی بر اساس طول و عرض مشخص به کارگاه های گریتینگ سازی محصول خود را سفارش می دهد، قیمت فروش آن بر اساس وزن و به صورت کیلویی مشخص می گردد. تعیین وزن محصول بر اساس فاصله چشمه های گریتینگ (به نسبتی که این فاصله کمتر باشد وزن گریتینگ بالاتر است)، ضخامت و عرض گریتینگ انجام می گیرد.

۲- تعیین قیمت بر اساس متراژ:

زمانی که از گریتینگ برای پوشش کانال هدایت آب استفاده می شود قیمت فروش گریتینگ گالوانیزه بر اساس طول تعیین می گردد. گریتینگ هایی که به منظور پوشش کانال آب مورد استفاده قرار می گیرند در ماژول های ۵۰ سانتی متری و یک متری عرضه می گردند.گریتینگ فلزی نوعی ازگریتینگ می باشد که با استفاده از تسمه های فولادی و پانچ های دستی به تولید می رسد.گریتینگ فلزی را می توان به گریتینگ دست ساز ، گریتینگ نیمه اتوماتیک و گریتینگ اتوماتیک( الکتروفورج) تقسیم بندی کرد.

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه

قیمت گریتینگ گالوانیزه

وزن صفحات مشبک

وزن نهایی با توجه به عوامل مختلفی از جمله شکل ظاهری، دیتیل گریتینگ و مشخصات فنی آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. به منظور محاسبه وزن گریتینگ و میزان بار قابل تحمل آن شرکت های معتبر از نرم افزارهای پیشرفته ای در این زمینه استفاده می کنند که با استفاده از مشخصات اولیه محصول می توان میزان وزن نهایی آن را قبل و بعد از گالوانیزه محاسبه کرد.

 

گریتینگ گالوانیزه گرم

گریتینگ گالوانیزه گرم به عنوان یکی از با کیفیت ترین، امن ترین و کاربردی ترین پوشش ها شناخته می شود که قابلیت استفاده در محیط ها و صنایع مختلف را دارد. گالوانیزه گرم که به عنوان روشی متداول برای مقاوم نمودن گریتینگ در برابر رطوبت محیطی و خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد با نام گریتینگ گالوانیزه نیز شناخته می شود. این عمل بر روی مواد خام اولیه با غوطه ور شدن در مخلوطی از فلزات مذاب از جمله آلومینیوم، نیکل بر پایه روی می باشد. از مهم ترین مزیت های پوشش گریتینگ گالوانیزه گرم می توان به چسبندگی زیاد و عدم شکنندگی آن در اثر استفاده افراد و ماشین آلات اشاره کرد.

 

گریتینگ گالوانیزه گرم

گریتینگ گالوانیزه گرم

فروش گریتینگ گالوانیزه

فروش گریتینگ گالوانیزه بر اساس طول تعیین می گردد. گریتینگ هایی که به منظور پوشش کانال آب مورد استفاده قرار می گیرند در ماژول های ۵۰ سانتی متری و یک متری عرضه می گردند. گریتینگ فلزی نوعی ازگریتینگ می باشد که با استفاده از تسمه های فولادی و پانچ های دستی به تولید می رسد. گریتینگ فلزی را می توان به گریتینگ دست ساز، گریتینگ نیمه اتوماتیک و گریتینگ اتوماتیک( الکتروفورج) تقسیم بندی کرد.

 

فروش گریتینگ گالوانیزه

فروش گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ و صفحات مشبک فلزی

گریتینگ فلزی را می توان از پرکاربردترین گریتینگ ها در صنایع مختلف بشمار آورد. گریتینگ فلزی از پانچ کردن تسمه های فلزی در فواصل معین شده به صورت گریتینگ تسمه در تسمه یا تسمه در میلگرد ساخته می شوند.مهم ترین کاربرد گریتینگ های فلزی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، مخازن و…. می باشد. امروزه مهندسان و محققان گریتینگ ها را بر اساس انواع کاربری در طیف وسیعی از بارگذاری ها استاندارد کرده اند و به کارگیری انواع گریتینگ ها را به صورت گسترده ممکن ساخته اند.

 

گریتینگ فلزی فلات

گریتینگ فلزی فلات

سازنده قطعات گریتینگ

برای خرید این محصول بهتر است به شرکت های معتبر که در زمینه تولیدات گریتینگ حرفه ای می باشند مراجعه کنید. با پیشرفت تکنولوژی، کارگاه های سازنده گریتینگ گالوانیزه تاسیس شده در زمینه تولید و ساخت انواع مختلف این محصول فعالیت دارند.

 

سازنده گریتینگ در اراک

سازنده گریتینگ در اراک

ورق گریتینگ گالوانیزه

ورق گریتینگ گالوانیزه به ورق فولادی گالوانیزه شده توسط روی گفته می شود که به عنوان روشی برای محافظت از گالوانیزه به کار می رود. و با استفاده از پوشاندن فلز مادر به وسیله لایه ای از فلز محافظ که معمولا روی می باشد انجام می گیرد. برای گالوانیزه کردن فولاد و ورق های فلزی راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین و اقتصادی ترین روش های گالوانیزه کردن ورق های آهنی غوطه ور کردن ورق ها در حوضچه  مذاب می باشد.

ورق گریتینگ گالوانیزه

ورق گریتینگ گالوانیزه

خرید گریتینگ

خرید گریتینگ ارزان یکی از مهم ترین عواملی است که برای مشتری حائز اهمیت می باشد. به طور کلی می توان گفت خرید گریتینگ به طور غیر مستقیم با قیمت آن در ارتباط می باشد و قیمت محصول با توجه به قیمت فلز مخصوص، قیمت آهن و ضخامت و اندازه متفاوت می باشد.همچنین باید توجه داشت که قیمت تولید گریتینگ تسمه در تسمه و نیم تسمه در میلگرد با یکدیگر متفاوت می باشند. بنابراین برای مشخص شدن قیمت گریتینگ باید بررسی های فنی انجام گیرد.

آخرین بروزرسانی مطلب در تاریخ  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ انجام گردید.

[kkstarratings]