تولید بیش از ۱۰ مدل گریتینگ گالوانیزه گرم با مشخصات فنی عالی💯

شرکت قطعه سازان فلات سازنده و تولید کننده انواع گریتینگ گالوانیزه درجه ۱ کاربردی به ویژه از نوع پله فلزی با مناسب ترین و نازل ترین قیمت جهت ارسال سریع و به موقع و تحویل در تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتری عزیز می باشد. ضمنا محصولات این شرکت با بیش از ۱۰ مدل با مشخصات فنی عالی در اندازه ها و ابعاد متنوع طراحی و ساخته می شود.💯 استاندارد
تاریخ به روز رسانی : آبان ۱۷, ۱۴۰۲ @
معرفی انواع گریتینگ گالوانیزه با مشخصات عالی

فهرست مطالب

گریتینگ گالوانیزه : بدین وسلیه به اطلاع کاربران و مشتریان گرامی می رساند که شرکت مشبک سازان فلات اراک تولیدات محصول صفحات مشبک گالوانیزه را با قیمت رقابتی و مناسب ترین قیمت و در عین حال با بهترین کیفیت به صورت فروش ویژه جهت رفاه حال مشتریان در حال ارائه می باشد چرا که شعار شرکت فلات اراک سود کمتر در عین حال فروش بیشتر می باشد. در ضمن شبکه های مشبک تولید شده روی اندود شده به صورت متر مربع و نیز به صورت کیلویی در اختیار پیمانکاران و مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر صفحات مشبک گالوانیزه تولید شده در شرکت فلات بیش از ۱۰ مدل در اندازه ها و ابعاد درخواستی شما طراحی و تولید می شود که شامل گریتینگ گالوانیزه گرم ، پله فلزی  و دور مخزن یا R دار به صورت تسمه در تسمه ، تسمه در نیم تسمه ، تسمه در میلگرد آجدار و تسمه در چهار پهلوی تابیده می باشد که 💯 در صد از مواد استاندارد و مقاوم ساخته می شود.

گریتینگ گالوانیزه آماده (به انگلیسی galvanized-grating) بر اساس استاندارد ASTMA123  گالوانیزه می گردد که معتبرترین استاندارد دنیا می باشد چرا که فرایند گالوانیزاسیون بر اساس یک فرایند خاص در یک شرایط خاص انجام می گردد. صفحه مشبک(Grating) بعد از مرحله ساخت و تکمیل شدن قطعه باید خوب تمیز کاری شده و عاری از هرگونه مواد ناخالص به روی قطعه سازه فلزی باشد.ناگفته نماند در هنگام تولید این سازه فلزی یا فولادی باید به این موضوع توجه داشت. که ساخت پنجره های فولادی یا آهنی به نحوی صورت گیرد که در شرایط ۴۰۰ درجه وان روی کاری دچار مشکل نشود.

این ورق به ورق فولادی گالوانیزه شده توسط روی گفته می شود که به عنوان روشی برای محافظت از گالوانیزه به کار می رود. و با استفاده از پوشاندن فلز مادر به وسیله لایه ای از فلز محافظ که معمولا روی می باشد انجام می گیرد. برای گالوانیزه کردن فولاد و ورق های فلزی راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین و اقتصادی ترین روش های گالوانیزه کردن ورق های آهنی غوطه ور کردن ورق ها در حوضچه  مذاب می باشد.

گریتینگ گالوانیزه گرم شامل مفهوم ، انواع آن ، مشخصات

بیشترین کاربرد این ورق در مواردی است که ورق در معرض رطوبت قرار دارد و امکان خوردگی و زنگ زدن آهن وجود دارد. گریتینگ گالوانیزه تهران با درخواست مشتری برای سفارش و خرید در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت و کیفیت اقدام به ساخت قطعات Grating درخواستی می کند. شرکت های معتبر تولید کننده سازه فلزی روی‌اندود شده تهران از مجهزترین شرکت ها در زمینه طراحی ، ساخت و تولید Grating فلزی ،  گالوانیزه ،  آلومینیوم و ساختارهایی از نوع استیل بعد از شرکت های استان مرکزی در اراک می باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد شبکه های مشبک در صنایع مختلف گسترش یافته است و در انواع مختلف شبکه توری شکل فلزی، صفحه مشبک روی‌اندود شده و یا فایبر گلاس کاربردی وسیع در صنعت دارد. امروزه از این قطعه با توجه به نیاز و پیشرفت هایی که در زمینه تولیدات آن انجام شده است در شهرسازی و زیبا سازی خیابان ها و معابر استفاده می شود.

در گذشته این سازه ها بیشترین کاربرد را در کف پوش کارخانه های صنعتی و راه پله های سازه های فلزی داشت اما در حال حاضر با بهینه سازی صورت گرفته در ساختار محصول و با انتخاب متریال مناسب این امکان وجود دارد که از آن در صنعت ساختمان نیز استفاده شود. در صنعت ساختمان می توان راه پله های فرار و اسپیرال( پله گردان) را از نوع پنطراحی کرد و به تولید رساند.

ورق های فولادی روی اندود شده گرم به عنوان یکی از با کیفیت ترین، امن ترین و کاربردی ترین پوشش ها شناخته می شود که قابلیت استفاده در محیط ها و صنایع مختلف را دارد. گالوانیزه گرم که به عنوان روشی متداول برای مقاوم نمودن این شبکه فولادی در برابر رطوبت محیطی و خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد با نام صفحات توری شکل روی اندود شده نیز شناخته می شود.

این عمل بر روی مواد خام اولیه با غوطه ور شدن در مخلوطی از فلزات مذاب از جمله آلومینیوم، نیکل بر پایه روی می باشد. از مهم ترین مزیت های پوشش این سازه فولادی می توان به چسبندگی زیاد و عدم شکنندگی آن در اثر استفاده افراد و ماشین آلات اشاره کرد.

گریتینگ گالوانیزه تهران

ثبت سفارش مربوط به صفحات مشبک روی اندود شده

قیمت ورق های فولادی روی‌اندود شده

به منظور محاسبه قیمت از دو روش استفاده می شود.

۱- تعیین قیمت این محصول بر اساس وزن آن:

هنگامی که مشتری گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می کند یعنی بر اساس طول و عرض مشخص به کارگاه های قطعات مشبک سازی محصول خود را سفارش می دهد، قیمت فروش آن بر اساس وزن و به صورت کیلویی مشخص می گردد. تعیین وزن محصول بر اساس فاصله چشمه های قطعات مشبک (به نسبتی که این فاصله کمتر باشد وزن صفحه مشبک بالاتر است)، ضخامت و عرض این سازه انجام می گیرد.

۲- تعیین قیمت بر اساس متراژ:

زمانی که از  ساینده برای پوشش کانال هدایت آب استفاده می شود قیمت فروش گریتینگ گالوانیزه بر اساس طول تعیین می گردد. ورق های مشبکی  که به منظور پوشش کانال آب مورد استفاده قرار می گیرند در ماژول های ۵۰ سانتی متری و یک متری عرضه می گردند.چارچوب اهنی فلزی نوعی از شبکه مشبک می باشد که با استفاده از تسمه های فولادی و پانچ های دستی به تولید می رسد. این سازه  فلزی را می توان به صفحه مشبک دست ساز ،  نیمه اتوماتیک و  اتوماتیک( الکتروفورج) تقسیم بندی کرد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه

فروش صفحات مشبک روی کاری شده

فروش این سازه فلزی بر اساس طول تعیین می گردد. قطعه هایی که به منظور پوشش کانال آب مورد استفاده قرار می گیرند در ماژول های ۵۰ سانتی متری و یک متری عرضه می گردند. شبکه های  فلزی نوعی شبکه مشبک می باشد که با استفاده از تسمه های فولادی و پانچ های دستی به تولید می رسد. صفحات مشبک فلزی را می توان به  دست ساز،  نیمه اتوماتیک و  اتوماتیک( الکتروفورج) تقسیم بندی کرد.

خرید شبکه های توری فلزی

خرید Grating ارزان یکی از مهم ترین عواملی است که برای مشتری حائز اهمیت می باشد. به طور کلی می توان گفت خرید شبکه های فلزی از جنس آهن یا فولاد به طور غیر مستقیم با قیمت آن در ارتباط می باشد و قیمت محصول با توجه به قیمت فلز مخصوص، قیمت آهن و ضخامت و اندازه متفاوت می باشد.همچنین باید توجه داشت که قیمت تولید محصولات مشبک تسمه در تسمه و نیم تسمه در میلگرد با یکدیگر متفاوت می باشند. بنابراین برای مشخص شدن قیمت محصول تولید شده باید بررسی های فنی انجام گیرد.

برای خرید این محصول بهتر است به شرکت های معتبر که در زمینه تولیدات ورق های فولادی شبکه ای حرفه ای می باشند مراجعه کنید. با پیشرفت تکنولوژی، کارگاه های سازنده سازه های فلزی روی اندود شده تاسیس شده در زمینه تولید و ساخت انواع مختلف این محصول فعالیت دارند.

 

طراحی تولید و فروش انواع شبکه های مشبک گالوانیزه

مراحل تولید گریتینگ گالوانیزه

۱- مرحله تخلیه بار:

که می بایست محصول با اهمیت خاصی و احتیاط تخلیه گردد.

۲-مرحله اسیدشویی:

در این مرحله قطعات وارد حوضچه اسید می شوند و به مدت و زمانی مشخص که بستگی به ضخامت و نوع متریال مصرفی در وان اسید قرار میگیرد

۳-مرحله پیش گرم:

در این مرحله بعد از اسیدشویی تمیز شده قطعه از مواد زاید قطعه به قسمت پیش گرم به مدت مشخص شده ای وارد می گردد تا خشک شود زیرا اگر قطعه خشک نباشد بعد از گالوانیزه دچار مشکل می گردد.

grating ی  که تولید می شود باید جوری ساخته شود که تلرانس جابجایی داشته باشد چرا که اگر این تلرانسها وجود نداشته باشد در دمای بالای گالوانیزه دچار تابیدگی می گردد. که بعد از گالوانیزه به هیچ وجه قابل اصلاح نمی باشد. همانطور که در بخشهای دیگر اشاره گردید. قطعه شبکه های توری شکل به کارگاه روی کاری  جهت گالوانیزاسیون ارسال می گردد.

۴-مرحله گالوانیزه:

در این مرحله این قطعات برای مدت زمان مشخص شده ای که باز هم بستگی به نوع متریال و ضخامت و همچنین طول و عرض کار بستگی دارد نگه داشته میشوند که عملیات گالوانیزه انجام گردد که به ضخامت دلخواه مشتری انجام شده باشد

۵-مرحله سرد شدن Grating:

در این مرحله بعد از خروج از حوضچه مذاب وارد وان آب سرد می گردد تا سرد شود چرا که اگر این فرایند صورت نگیرد شیرآبه های گالوانیزه باعث عدم ظاهر زیبای قطعه می گردد

۶-مرحله تمیزکاری و بسته بندی:

در این مرحله قطعات تمیزکاری شده و به روی پالتهای مخصوص بسته بندی می گردد در این مرحله نیز بنا به نیاز مشتری می باشد در بعضی از مواقع اگر قطعه دارای نقطه باشد که گالوانیزه انجام شده باشد آن مرحله تمیز شده و با ژله اسپری زینگ که همان گالوانیزه است پوشش داده می شود.

 

شبکه های توری فلزی

چارچوب اهنی فلزی را می توان از پرکاربردترین صفحات مشبک ها در صنایع مختلف بشمار آورد. ساینده فلزی از پانچ کردن تسمه های فلزی در فواصل معین شده به صورت تسمه در تسمه یا تسمه در میلگرد ساخته می شوند.مهم ترین کاربرد گریتینگ های فلزی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، مخازن و…. می باشد. امروزه مهندسان و محققان این تولیدات  را بر اساس انواع کاربری در طیف وسیعی از بارگذاری ها استاندارد کرده اند و به کارگیری انواع صفحات مشک  را به صورت گسترده ممکن ساخته اند.

وزن صفحات مشبک

وزن نهایی با توجه به عوامل مختلفی از جمله شکل ظاهری، دیتیل و مشخصات فنی آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. به منظور محاسبه وزن این پنجره فولادی و میزان بار قابل تحمل آن شرکت های معتبر از نرم افزارهای پیشرفته ای در این زمینه استفاده می کنند که با استفاده از مشخصات اولیه محصول می توان میزان وزن نهایی آن را قبل و بعد از گالوانیزه محاسبه کرد.

 

گالری تصاویر محصولات گالوانیزه