گریتینگ دور مخزن یا مخازن ساخت و تولید شرکت فلات سازنده گریتینگ

تاریخ به روز رسانی : مهر ۸, ۱۴۰۲ @

فهرست مطالب

گریتینگ دور مخزن به گریتینگی گفته می‌شود که به‌صورت دوار می‌باشد که معمولا بیشتر در بخش نفت و گاز و پله‌های اضطراری استفاده می‌گردد. چراکه در بعضی از ساختمان‌های پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها به دلیل مخازنی که وجود دارد از گریتینگ دور مخزن استفاده می شود. به این دلیل که اگر بخواهند از گریتینگ های مربع و مستطیل استفاده شود فضاهای کناری مخازن بدونِ گریتینگ می‌باشند و خود خطرآفرین می‌باشد به همین دلیل از گریتینگ دور مخزن استفاده می‌شود.

گریتینگ دور مخزن به چند روش مختلف تولید می‌گردد

 

ویژگی گریتینگ دور مخزن

معمولاً به خاطر اینکه گریتینگ زیبا و شکیل داشته باشیم از گریتینگ تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد استفاده می‌شود. گریتینگ دور مخازن با توجه به شکل ظاهری آن و دوار بودن آن روش‌های تولیدی خاصی دارد و باید با حساسیت و کیفیت بالایی تولید گردد که هنگام نصب دچار مشکل نشود. که خوشبختانه این شرکت با داشتن بخش فنی و نقشه‌کشی باتجربه توانسته گریتینگ دور مخازن را هم باکیفیت و هم با سرعت‌بالا تولید نماید.

 

این شرکت با توجه به سابقه نسبتاً خوب خود توانسته است گریتینگ دور مخازن را به شیوه‌های جدیدتری تولید نماید که هم بتواند بارگذاری مدنظر مشتری را جلب نماید و هم‌وزن سبک‌تری داشته باشد و به جرات می‌توان گفت که شرکت قطعه سازان فلات یکی از معدود شرکت‌هایی است که هیچ‌گونه مشکلی در تولید گریتینگ دور مخازن ندارد. این شرکت آمادگی خود را جهت نقشه‌برداری از مکان‌هایی که نیاز هست از گریتینگ دور مخزن استفاده شود را به مشتریان عزیز اعلام می‌نماید.

 

انواع گریتینگ درپوش

  • تسمه در تسمه

  • تسمه در نیم تسمه

  • تسمه در میلگرد

  • تسمه در چهاپهلو

 

کاربرد گریتینگ های دور مخزن

در مهروموم‌های گذشته روی جداول و دریچه‌های موجود در سطح شهر از سازه‌های سنگین که با نبشی و پروفیل یا ناودانی ساخته می‌شود استفاده کرد. که این امر هم‌وزن زیادی روی دست مشتری می‌گذاشت و هم بیت بالاتری نسبت به گریتینگ درپوش داشت که خوشبختانه به‌تازگی به‌جای سازه‌های سنگین از گریتینگ درپوش استفاده می‌شود .

 

معمولاً گریتینگ های درپوش دارای لولا و دستگیره می‌باشد چراکه جهت بازو بسته کردن درپوش کار را راحت‌تر می‌کند و همچنین مزیت گریتینگ درپوش نسبت به دریچه‌های چدنی وزن کم و همچنین با توجه به چشمه‌های گریتینگ باعث می‌شود که هوا از مناطقی که درپوش قرار دارد عبور کند که این امر خود از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد که از انباشته شدن گازهای خطرناک در زیر درپوش جلوگیری می‌کند.

ویژگی های گریتینگ درپوش

گریتیتنگ درپوش بیشتر در بخشهای شهرسازی و مبلمان شهری استفاده می‌گردد. مشتری گرامی جهت ثبت سفارش خرید و یا اطلاع از آخرین قیمت گریتینگ در بازار و کسب اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد گریتینگ با کارشناسان ما در شرکت قطعه سازان فلات تماس حاصل فرمایید.

 

بروز رسانی و آپدیت مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۵