فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک و تهران همراه با قیمت انواع گریتینگ

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

فروش قطعات گریتینگ گالوانیزه که دارای انواع مختلفی است بسته به نیاز و نظر مشتری در کاربری‌های متفاوت دارای قیمت فروش متنوعی نیز می‌باشد. از این رو فروش گریتینگ گالوانیزه انواع مختلفی از محصول را بر حسب نیاز مشتری که تولید شده توسط شرکت‌های معتبر هستند عرضه می‌نماید.

فروش گریتینگ گالوانیزه در انواع مختلف از این محصول به شکلی متفاوت تعیین و ارزیابی می‌شود. گریتینگ بر اساس استاندارد ASTMA123 گالوانیزه می‌شود که به عنوان معتبرترین استاندارد دنیا شناخته شده است زیرا فرایند گالوانیزاسیون مطابق یک فرایند ویژه در شرایط خاص صورت می‌گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد گریتینگ در صنایع مختلف به صورت چشمگیری افزایش یافته است و فروش گریتینگ گالوانیزه در صنعت کاربردی وسیع دارد.

 

فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک

 

تولید گریتینگ گالوانیزه(مراحل تولید گریتینگ گالوانیزه شامل موارد زیر است.)

  1. مرحله تخلیه بار: در این مرحله نوع تخلیه بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و باید با احتیاط تخلیه گردد.

  2. مرحله اسید شویی: در این مرحله مواد بسته به ضخامت و نوع متریال مصرفی در حوضچه اسید قرار می‌گیرند.

  3. مرحله پیش گرم: پس از انجام مرحله اسید شوی به منظور خشک کردن قطعه از مواد زاید وارد مرحله پیش گرم می‌شود.

  4. مرحله گالوانیزه: عملیات گالوانیزه کردن گریتینگ ها با توجه به نوع متریال و ضخامت و طول و عرض کار آنها انجام می‌شود.

  5. مرحله سرد شدن گریتینگ: پس از خروج گریتینگ از حوضچه مذاب وارد آب سرد می‌گردد تا سرد گردد.

  6. مرحله تمیز کاری و بسته بندی: در مرحله آخر قطعات تمیزکاری شده و در پالت‌های مخصوص بسته بندی می‌شوند.
تولید گریتینگ گالوانیزه
تولید گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ فلزی

گریتینگ فلزی را می‌توان از انواع گریتینگ های به تولید رسیده از گریتینگ گالوانیزه تهران به شمار آورد که از مقاومت و استحکام نسبتاً بالایی برخوردار می‌باشد.گریتینگ فلزی را به عنوان بیشترین و پرکاربردترین نوع گریتینگ در صنعت ایران محسوب می‌شود زیرا بیشترین نوع فلز استفاده شده در گریتینگ ST37 می‌باشد که با توجه به شرایط آب و هوایی ایران موجب افزایش کاربرد آن شده است.

گریتینگ فلزی اراک
گریتینگ فلزی اراک

انواع گریتینگ

انواع گریتینگ را از لحاظ شکل ساختاری می‌توان به گریتینگ فلزی و غیر فلزی تقسیم بندی کرد که گریتینگ فلزی با استفاده از آلومینیوم، فولاد استیل ساخته می‌شوند و گریتینگ غیر فلزی هم می‌توان به فایبر گلاس که مقاومت بالایی در برابر وزن بالا دارند اشاره کرد. گریتینگ فلزی کاربرد گسترده‌ای در صنعت پتروشیمی و نفت دارد که به منظور سازه‌های فولادی و یا مخازن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع گریتینگ در شرکت فلات
انواع گریتینگ در فلات

قیمت گریتینگ فلزی

قیمت گریتینگ فلزی به علت نوسانات بازار و مراحل و پروسه تولید آن متغیر می‌باشد.عوامل مختلفی از قبیل نوع گریتینگ، اطلاعات فنی، ارتفاع و ضخامت تسمه، مش بندی، نقشه‌های ساخت و میزان برش و پرت کار تعیین کننده قیمت گریتینگ می‌باشند. شرکت گریتینگ گالوانیزه تهران یکی از معتبرترین تولید کنندگان گریتینگ گالوانیزه با شرایط ویژه، قیمت و زمان تحویل مناسب می‌باشد. در صورت نیاز به طراحی ابعاد گریتینگ فلزی و سایر گریتینگ های درخواستی، مشتریان می‌توانند با کارشناسان شرکت گریتینگ گالوانیزه تهران مشورت کنند.

قیمت گریتینگ فلزی در اراک
قیمت گریتینگ فلزی

قیمت گریتینگ گالوانیزه

به منظور محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه معمولاً از دو روش در بازار استفاده می‌شود.

۱- تعیین قیمت گریتینگ گالوانیزه مطابق با وزن: هنگامی که مشتری گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می‌کند و گریتینگ با طول و عرض مشخص به تولید می‌رسد، قیمت گریتینگ بر اساس وزن آن و به صورت کیلویی تعیین می‌شود.

تعیین وزن گریتینگ به عوامل زیر بستگی دارد:: فاصله چشمه‌های گریتینگی، ضخامت و وزن محصول، نوع گریتینگ، گالوانیزه یا نبودن قطعه گریتینگی، موارد سفارشی توسط مشتریان مختلف مانند به کارگیری لولا در قطعه.

۲- تعیین قیمت گریتینگ بر اساس متراژ: زمانی که گریتینگ گالوانیزه به عنوان پوشش هدایت آب مورد استفاده قرار می‌گیرد قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس متر طول تعیین می‌گردد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه اراک

گریتینگ گالوانیزه تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شرکت‌های سازنده گریتینگ نسبت به گذشته افزایش یافته است. با وجود این بسیاری از شرکت‌های سازنده گریتینگ از روش‌های سنتی برای تولید و ساخت گریتینگ استفاده می‌کنند. برای ساخت گالوانیزه تهران با استفاده از تیم فنی و ساخت مجرب گامی بزرگ در زمینه تولید گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ فلزی و….. برداشته شده است.

انواع گریتینگ گالوانیزه تهران کاربرد گسترده‌ای در زمینه ساخت راه پله، پل، درب پوش مخازن، سازه‌ها، ساخت مخازن و … در کارخانجات و صنایع مختلف دارند. از مهم‌ترین ویژگی‌های گریتینگ گالوانیزه تهران سبک بودن و مقاومت بالای آن در برابر شرایط آب و هوایی مختلف می‌باشد که با توجه به نیاز مشتری ساخته و به تولید می‌رسد.

گریتینگ گالوانیزه تهران
گریتینگ گالوانیزه تهران

خرید گریتینگ

عوامل مختلفی برای خرید گریتینگ و سفارش آن از سوی مشتری مورد توجه قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آنها شامل کیفیت و مرغوب بودن گریتینگ و قیمت خرید گریتینگ می‌باشد. خرید گریتینگ با قیمت مناسب و متریال عالی از مهم‌ترین معیارهای مشتریان می‌باشد که در این زمینه می‌توانند قیمت گریتینگ مورد نظر را قبل از سفارش از طریق تماس با کارشناسان شرکت‌های تولید کننده گریتینگ مرغوب به دست آورند.

خرید گریتینگ در اراک

فلات گریتینگ

محصولات فلات گریتینگ از نظر استاندارد با شرکت‌های معتبر تولید کننده در تهران که انواع گریتینگ را با روش‌های اتوماتیک و دستی می‌سازند و توانایی تولید انواع مختلف از قطعات در تناژ بالا را دارند هم رده می‌باشد. فلات گریتینگ از معتبرترین و بزرگترین شرکت‌های سازنده گریتینگ می‌باشد که انواع گریتینگ را با قیمت مناسب به تولید می‌رساند و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

گریتینگ فلات
گریتینگ فلات

فروشنده گریتینگ

از نکات مهمی که به هنگام خرید گریتینگ باید مورد توجه قرار گیرد این است که هنگام خرید به تسمه باربر توجه شود زیرا باربر قدرت تحمل وزن را دارد و گریتینگ گالوانیزه در انواع مختلفی به تولید می‌رسد که باید به درستی انتخاب گردد. با توجه به این موضوع که امروزه فروش گریتینگ گالوانیزه و سایر گریتنیگ های به تولید رسیده یک کار بسیار حساس و پیچیده می‌باشد، فروشنده گریتینگ پس از درخواست مشتری برای خرید گریتینگ اطلاعات مورد نظر را در ارتباط با گریتینگ های مختلف در اختیار آنها قرار می‌دهد.

فروشنده گریتینگ در تهران و اراک

تولید گریتینگ مرغوب

مهم‌ترین هدف شرکت معتبر فلات گریتینگ تولید گریتینگ باکیفیت و مرغوب می‌باشد زیرا مدیران این شرکت اعتقاد دارند تولید محصولی با کیفیت همراه با قیمت فروش مناسب موجب رضایت مندی مشتری خواهد شد. فلات گریتینگ را می‌توان یکی از عرضه کنندگان انواع گریتینگ برتر در کشور محسوب کرد که فروش گریتینگ گالوانیزه را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد و پاسخگوی نیاز مشتریان می‌باشد.

تولید گریتینگ مرغوب در اراک

آخرین ویرایش و بروز رسانی در تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۱۷