قیمت گریتینگ پلیمری : لیست قیمت گریتینگ به ویژه فایبرگلاس و پلاستیکی

تاریخ به روز رسانی : خرداد ۲۴, ۱۳۹۸ @

فهرست مطالب

قیمت گریتینگ و صفحات مشبک  پلیمری با توجه به موارد گوناگون به صورت بروز مشخص می‌گردد. انواع گریتینگ که دارای کیفیت بالا هستند قیمتی بیشتر برای عرضه به مشتریان دارند تا کاربرد مطلوب خود را در صنعت داشته باشند. با توجه به انواع ساختاری که از این محصول دیده می‌شود محصولات به شکل‌های متفاوتی عرضه می‌گردند.

 

قیمت انواع گریتینگ

قیمت گریتینگ پلیمری و قیمت گریتینگ پلاستیکی که از انواع پر کاربرد گریتینگ هستند به شکل‌های مختلف وجود دارد. قیمت گریتینگ فایبر گلاس را می‌توان از لیست قیمت انواع گریتینگ مشاهده نمود. قیمت روز گریتینگ ارائه شده توسط فروشنده گریتینگ متفاوت می‌باشد و قیمت گریتینگ فلزی به هر میزان که مقاوم و مرغوب‌تر باشد بالاتر می‌باشد.

قیمت گریتینگ پلیمری

قیمت روز گریتینگ پلیمری

قیمت گریتینگ و قطعات پلیمری با توجه به ساختاری که دارد با انواع دیگر گریتینگ متفاوت می‌باشد و قیمت نهایی آن با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می‌گردد. پس از سفارش مشتری قیمت گریتینگ پلیمری توسط کارشناسان فروش تعیین می‌گردد و با مناسب‌ترین قیمت به مشتری عرضه می‌گردد. به نسبتی که وزن و ضخامت گریتینگ پلیمری بیشتر شود با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد.

قیمت گریتینگ پلاستیکی

قیمت گریتینگ و شبکه های پلاستیکی با توجه به مواد مقاوم در ساختار آن به روز تعیین می‌شود. قیمت گریتینگ پلاستیکی با توجه به هزینه‌های تولید، وزن آن و کیفیت مواد تشکیل دهنده آن متفاوت می‌باشد و پس از سفارش مشتری و تعیین ابعاد و ضخامت این محصول و قیمت روز بازار، قیمت نهایی آن مشخص می‌گردد.

 

قیمت صفحات مشبک از نوع فایبرگلاس

قیمت گریتینگ و صفحات شبکه ای فایبرگلاس با توجه با توجه به نوع مواد کامپوزیتی به کار گرفته شده در ساختار آن، ضخامت و میزان مقاومت آن در برابر عوامل مختلف توسط کارشناسان حرفه‌ای که در زمینه تولیدات و فروش انواع گریتینگ فعالیت دارند تعیین می‌گردد. شبکه ها و سازه های گریتینگ فلزی از پرکاربردترین انواع گریتینگ های به تولید رسیده توسط شرکت‌های سازنده گریتینگ می‌باشد. قیمت گریتینگ فلزی مانند قیمت گریتینگ پلیمری با توجه به نوع مدل آن که به صورت گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در چهار پهلوی و یا گریتینگ تسمه در میلگرد به تولید می‌رسد متفاوت می‌باشد. جنس مواد و متریال به کار گرفته شده در ساختار گریتینگ فلزی به همراه قطر قطعات گریتینگ فلزی، نوع طراحی آن بر اساس سفارش مشتری و قیمت روز آن از عوامل تعیین کننده گریتینگ فلزی می‌باشند.

مشتریان می‌توانند انواع گریتینگ فلزی را جهت استفاده در منازل مسکونی و کارخانه‌ها به شرکت‌های سازنده گریتینگ سفارش دهند. در بین انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ تسمه در میلگرد با داشتن وزن سبک و سرعت تولید آن با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد.بسیاری از شرکت‌های تولید کنندهٔ گریتینگ با طراحی سایت‌های اینترنتی و طراحی جداول مخصوص لیست قیمت گریتینگ پلیمری، دسترسی مشتریان را برای سفارش محصولات مورد نیاز خود راحت‌تر کرده‌اند. لیست قیمت گریتینگ در برگیرندهٔ انواع گریتینگ، وزن و قیمت گریتینگ می‌باشد.

 

قیمت روز گریتینگ

علاوه بر عوامل ثابتی که تعیین کننده قیمت انواع گریتینگ می‌باشد، نوساناتی که در بازار خرید و فروش انواع محصولات وجود دارد موجب افزایش و یا کاهش قیمت گریتینگ می‌گردد. با افزایش قیمت مواد و یا متریال مورد استفاده در ساخت انواع گریتینگ، قیمت نهایی فروش گریتینگ نیز افزایش پیدا می‌کند. مشتریان می‌توانند برای اطلاع از قیمت روز گریتینگ و قیمت گریتینگ پلیمری با کارشناسان مربوطه تماس بگیرند.

فروشنده گریتینگ

فروشنده گریتینگ پس از طراحی و سفارش مشتری برای ساخت انواع گریتینگ، در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نظر را با قیمت مناسب در اختیار آنها قرار می‌دهد. مشتریان می‌توانند جهت صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد خود، گریتینگ مورد نیاز خود را از طریق شماره‌های تماس در سایت شرکت‌های سازنده گریتینگ سفارش دهند.

 

آخرین ویرایش و به روز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۴

تماس تلفنی با فلات گرینینگ

آخرین بروز رسانی این مطلب در تاریخ ۱۳۹۸٫۰۲٫۲۵