محاسبات گریتینگ : قیمت هر متر مربع گریتینگ +استاندارد گریتینگ

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

محاسبات گریتینگ از جمله مواردی می‌باشد که مورد توجه تولید کنندگان و فروشندگان این محصول قرار گرفته است تا بهترین نوع محصول با ویژگی‌های متمایز و قیمت خوب در اختیار مصرف کنندگان برای نصب و اجرا در سازه‌های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد. در محاسبت گریتینگ فاکتورهای مختلفی مورد توجه می‌باشد.

انواع محاسبات گریتینگ که شامل موارد گوناگون از جمله ابعاد گریتینگ و استاندارد گریتینگ در موارد مختلف می‌شود می‌تواند از عوامل مهم در تعیین قیمت گریتینگ باشد. سازنده گریتینگ با در نظر گرفتن مشخصات گریتینگ قیمت هر متر مربع گریتینگ را محاسبه کرده و بارگذاری گریتینگ برای تعیین ویژگی‌های متمایز محصول مورد توجه است.

سازنده گریتینگ

گریتینگ از پرکاربردترین محصولاتی است که در صنایع مختلف و شهرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و توسط سازندگان گریتینگ به صورت مناسب با محاسبات گریتینگ به تولید می‌رسد. سازنده گریتینگ انواع گریتینگ را با بالاترین کیفیت به صورت آماده و یا سفارشی در ابعاد دلخواه مشتری به تولید می‌رساند.

قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ تغییرپذیر است و عوامل مختلفی در تعیین قیمت گریتینگ تاثیرگذار می‌باشند. هنگامی که گریتینگ با وزن سبک‌تر و ابعاد کوچکتری ساخته می‌شود با قیمت کمتری نیز به فروش می‌رسد. به طور کلی می‌توان گفته به نسبتی که ضخامت تسمه باربر و یا طول میلگرد افزایش پیدا کند قیمت گریتینگ نیز بیشتر می‌شود.

 

محاسبات گریتینگ در اراک

 

محاسبات انواع قطعات صفحات مشبک

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که جهت محاسبات گریتینگ مورد توجه سازندگان گریتینگ قرار می‌گیرد، محاسبه وزن و تناژ نهایی گریتینگ است. جهت محاسبات گریتینگ از نرم افزارهای جدید و کارآمد استفاده می‌شود که در صورت داشتن مشخصات اولیه گریتینگ می‌توان وزن گریتینگ را محاسبه کرد. مشتریان می‌توانند در صورتی که سؤالات مختلفی در ارتباط با محاسبات گریتینگ، استعلام قیمت، محاسبه وزن گریتینگ و میزان استحکام گریتینگ دارند با شرکت‌های سازنده گریتینگ تماس بگیرند.

ابعاد گریتینگ

برای تولید گریتینگ استانداردهای خاصی در نظر گرفته می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنها ابعاد گریتینگ در محاسبات گریتینگ می‌باشد. انواع گریتینگ با ابعاد متفاوتی به تولید می‌رسد و امکان ساخت گریتینگ سفارشی مشتری با ابعاد مورد نظر وجود دارد.

 

استاندارد گریتینگ

گریتینگ همانند هر محصول دیگری برای تولید به استاندارهای ویژه‌ای نیازمند می‌باشد تا محصول به تولید رسیده از بالاترین کیفیت ساخت و مقاومت بالا برخوردار باشد که به آن استاندارد گریتینگ گفته می‌شود. در طراحی طول مناسب و استاندارد گریتینگ در محاسبات گریتینگ، ابعاد استاندارد گریتینگ به شکل متداول ۱۰۰۰*۳۰۰۰ و ۱۰۰۰*۶۰۰۰ میلی متر است که برای ساخت سایر ابعاد سفارشی گریتینگ از نقشه‌های کارگاهی استفاده می‌شود. برای طراحی عرض استاندارد گریتینگ از استانداردهای رایج مطابق جداول طراحی شده استفاده می‌شود.

مشخصات گریتینگ

مهم‌ترین مشخصات گریتینگ در محاسبات گریتینگ دربرگیرنده رابط و یا میلگرد می‌باشد که برای ساخت این محصول به صورت شبکه‌ای با فواصل یکسان و ثابت به یکدیگر متصل می‌شوند. نوع گریتینگ سفارشی که به صورت فلزی و یا غیر فلزی ساخته می‌شود، وزن گریتینگ و ابعاد آن، جنس گریتینگ و نوع کاربرد انواع گریتینگ در مکان‌های مختلف تعیین کننده مشخصات گریتینگ می‌باشد.

 

گریتینگ چیست

برای تعریف گریتینگ به زبان ساده می‌توان گفت که برای ساخت این محصول از توری فلزی و یا غیر فلزی به صورت مشبک شکل لستفاده می‌شود که نوع اتصال آن‌ها می‌تواند به شکل نمودارهای سینوسی، مربع، مثلث و غیره باشد.

 

قیمت هر متر مربع گریتینگ

نوسانات بازار تأثیر بسزایی در قیمت هر متر مربع گریتینگ می‌گذارد. به طور کلی می‌توان گفت به نسبتی که نوسانات بازار افزایش پیدا کند قیمت هر متر مربع گریتینگ نیز افزایش می‌یابد.

 

بارگذاری گریتینگ

بارگذاری گریتینگ در محاسبات گریتینگ مورد توجه بوده و می‌تواند به دو صورت صحیح و یا غلط صورت گیرد. هنگامی که تسمه‌های باربر به درستی بر روی تکیه گاه‌ها و یا دهانهٔ بارگذاری قرار گرفته باشند و گریتینگ بتواند میزان تحمل حداکثری داشته باشد می‌توان گفت بارگذاری گریتینگ به صورت صحیح انجام شده است.

آخرین ویرایش و به روز رسانی مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

تماس تلفنی با فلات گرینینگ